людям з порушенням зору

VI Міжнародна медична студія

Шоста Міжнародна медична студія для лікарів, яку котрий рік поспіль організовує Центр хірургії ока професора Загурського, в черговий раз зібрала у своїх стінах тих, хто прагне йти в «ногу з часом», працює над саморозвитком і готовий впроваджувати у своїй щоденній практиці найновіші методики і досягнення медицини.

Цього разу провідні спікери виступили із відеопрезентаціями щодо сучасних можливостей діагностики  та  лікування  астигматизму.

Серед лекторів - спеціаліст відділу контактної корекції компанії Алкон  Іван Шкрібляк,

представник хірургічного відділу компанії Алкон Олена Ябчанка,

а також головний лікар Центру хірургії ока професора Загурського - Тетяна Єремеєва, яка поділилася досвідом закладу щодо рефракційної заміни кришталика з імплантацією офнофокальних та мультифокальних торичних лінз.

Приємно відзначити, що з року в рік захід набуває все більшої популярності серед колег офтальмологів не тільки Волині, а й Рівненської області. Уже за два дні після оголошення реєстрації вільні місця були заповнені.

До заходу долучилися не тільки лікарі державних медичних закладів, а й представники приватних кабінетів.

Зустріч пройшла у приємній, дружній атмосфері. Присутні обговорили проблемні питання, клінічні випадки, обмінялися досвідом.

Навчально-інформаційний захід відбувся за підтримки компанії Алкон Україна.

 

V Міжнародна медична студія

V Міжнародна медична студія, яку вкотре організував і провів Центр хірургії ока професора Загурського, зібрала понад 30 лікарів-офтальмологів Волинськ...

IV Міжнародна медична студія

"Міжнародна медична студія" для лікарів-офтальмологів, яку організовує Центр хірургії ока професора Загурського вже четвертий рік поспіль, набула неаб...

ІІI Міжнародна медична студія. Цукровий діабет

Лікування пацієнтів із цукровим діабетом стало ключовим питанням третьої Міжнародної медичної студії, яка відбулася минулими вихідними у Центрі хірург...