людям з порушенням зору

Центр хірургії ока проф. Загурського

Ідейним натхненником та засновником приватних центрів хірургії ока є Збігнєв Загурський – один із найвідоміших польських офтальмологів, професор, автор численних монографій та наукових праць, член Міжнародної ради офтальмологів, престижних офтальмологічних Європейських і Міжнародних Академій, Американської офтальмологічної академії. Провів не одну тисячу успішних офтальмологічних операцій, в тому числі благодійних та показових, виховав не одне покоління учнів та й досі передає свій досвід молодим колегам.

Перший центр професора Загурського був заснований у 1998 році у Наленчуві. Нині – це потужні 7 центрів  мережі, що дарують зір та нову якість життя пацієнтам у Польщі (Наленчуві, Кракові, Любліні, Зволені, Жешуві, Новому Сончі ). Єдиний медичний заклад професора Загурського в Україні відкрив свої двері у 2009 році у місті Луцьку

На базі луцького Центру хірургії ока професора Загурського з 2010 року провідні офтальмохірурги вперше в Україні започаткували амбулаторну вітреоретинальну хірургію за технологією мікророзрізів – 27G та 29G. Окрім хірургії катаракти, ми спеціалізуємся на діагностиці та лікуванні глаукоми, захворювань сітківки, сухого ока, ускладнень внаслідок цукрового діабету, використовуємо лазерні методи лікування. У нас з’явилися послуги судинної хірургії, лікування вторинної катаракти, реконструкції повік. Щороку спектр послуг збільшується, відкриваються нові відділення, з’являється новітнє обладнання, нові можливості. Щороку в умовах хірургії одного дня у нас медичну допомогу отримує понад 2000 пацієнтів від найпростіших маніпуляцій до високоточних операцій на задньому відрізку ока. Усі втручання відбуваються амбулаторно, під місцевою анестезією, пацієнти того ж дня повертаються додому.

Усі медичні центри  професора Загурського оснащені сучасним офтальмологічним устаткуванням останнього покоління, яке проходить постійне калібрування та щорічне сервісне обслуговування. Це дозволяє отримати достовірні показники, діагностувати й ефективно лікувати захворювання будь-якого рівня складності. Офтальмологічні прилади останнього покоління провідних виробників оптичного ринку Zeiss(Німеччина), Alcon (США), Bausch&Lomb (США), Huvitz (Корея), Haag-Streit (Швейцарія) – це надвисока точність, відмінна оптика, можливість -фото та -відеореєстрації, функція контролю та порівняння показників в динаміці, надійність та довговічність. 

Наші фахівці діагностують та лікують згідно з світовими клінічними протоколами, застосовуючи новітні та доказові методики лікування та діагностики захворювань очей. Постійними консультантами Центрів є світила офтальмології у різних напрямках професори: Збігнев Загурський, найвідоміший у світі з лікування захворювань сітківки - Ференц Кун (США), Енселм Джюнеман (Німечина), Бен Сімон (Ізраіль), Єжи Навроцкі (Лодзь), Едвард Виленгава (Катовіце), Даріуш Хащ, Агнешка Кудасевіч - Кардашевська (Польща) та інші. Багато з них є дійсними членами Європейської асоціації офтальмологів.

Благодійні проекти, просвітницькі програми та заходи – невідємна частина життя та роботи колективу Центру хіріргії ока професора Загурського. Всесвітня програма з боротьби зі сліпотою  Vision 2020 , соціальні програми для людей з вродженими вадами зору, науково-практичні конференції «Vision 2020», навчальні заходи для лікарів - «Медичні студії» та телевізійно - просвітницькі проекти – це лише невелика частина великої і надзвичайно важливої роботи.

У стінах Центру хірургії ока професора Загурського кожен працівник має свою зону відповідальності та чітко її виконує. Наша команда завжди готова надати високоякісну офтальмологічну допомогу тим, хто хоче бачити цей світ яскравішим!