людям з порушенням зору

Лазерна дисцизія вторинної катаракти

Природа первинної і вторинної катаракти абсолютно різна. При первинній катаракті зір погіршується через помутніння кришталика ока, тому його замінюють на штучний. Штучний кришталик не може зазнавати змін, він імплантується раз і назавжди. Тож вторинна катаракта виникає не на ньому, а на капсулі. Це тонкий еластичний мішечок, в якому розташовується і фіксується штучний кришталик.

Після операції із заміни кришталика на капсулі внаслідок фізіологічного розвитку та росту можуть наростати нові клітини, вона ущільнюється і втрачає свою прозорість, а це заважає променям світла проходити крізь око до сітківки.

 

В результаті цього гострота зору знижується і розвивається так звана вторинна катаракта. Така особливість прооперованого ока зустрічається досить часто, однак - це не є наслідком неякісно проведеної операції.

До ГРУПИ РИЗИКУ НАЛЕЖАТЬ:
- діти і дорослі, у яких ріст клітин більш активний;
- діабетики;
- ті, хто зазнав травми ока;
Рідше зустрічається у пацієнтів похилого віку, у яких ріст клітин вже сповільнений з віком.

СИМПТОМИ:

- погіршення зору після операції із заміни кришталика;
- туман перед очима;
- не чіткі предмети;
- зміна чутливості до світла;

Пацієнтові може здатися, що у нього знову розвивається катаракта. Як правило, зір погіршується поступово. Якщо у вас з`явилися такі симптоми, слід якомога швидше звернутися до офтальмолога.

ЛІКУВАННЯ

Існує два способи лікування вторинної катаракти – хірургічний і лазерний (YAG-лазерна дисцизія). Останній отримав більш широке визнання завдяки своїй простоті і безпеці: лазерне лікування проходить амбулаторно і абсолютно безболісно.

 

У Центрі хірургії ока професора Загурського для лікування вторинної катаракти використовують інноваційний високотехнологічний апарат OptoYag M., що забезпечує точне фокусування лікуючого променя, гарантує бездоганну роботу лазерної системи, ефективну і безпечну процедуру.

 

Посилена точність і стабільність енергії гарантують ефективне та дієве лікування очей. Завдяки своїм перевагам апарат OptoYag M підіймає продуктивність лікаря і комфорт пацієнта на абсолютно новий рівень.

 

Пацієнт може повертатися додому одразу після проведеної процедури. У більшості випадків вторинну катаракту успішно виліковують в ході однієї процедури.

Кінцевий результат – миттєве поліпшення зору!