Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

+38 (066) 077 00 88

+38 (093) 077 00 88

TUV

1

Гімнастика для очей. Ранковий комплекс

Для тих, кому вранці важко розкрити очіці вправи будуть справжнім порятунком.

2

Вправи для зняття втоми очей та профілактики короткозорості

Комплекс вправ, який дозволяє знімати втому, попереджувати короткозорість та покращувати Ваш зір!

3

Бережіть очі: правило 20-20-20

Коли Ви сидите за комп’ютером, то дивитеся на досить яскравий екран і кліпаєте дуже рідко, від чого очі пересихають і швидко втомлюються. Існує чудове правило 20-20-20, яке допоможе позбавитися від дискомфорту очей.

4

3 нескладні вправи для очей

Три нескладні вправи для очей, які допоможуть зняти втому та запобігти короткозорості.

5

Зарядка для дитячих оченят у віршованій формі для кращого запам’ятовування

Щоб відпочили оченятка, Потрібна зараз їм зарядка.

6

7 вправ для зняття втоми очей

Зняти втому очей допоможуть наступні вправи:

7

Посібник користувача контактних лінз

Носіння м`яких контактних лінз має ряд переваг! Але контактні лінзи потребують особливого догляду і для Вашої зручності ми розробили посбіник користувача м'якими контактними лінзами.

80% інформації ми сприймаємо візуально, тому очі постійно знаходяться в напрузі. Після тривалої роботи за комп'ютером часто виникає відчуття сухості очей, з'являються почервоніння і зір падає. Очі втомлюються і не завжди отримують повноцінний відпочинок. Ми приходимо з роботи і дивимося телевізор, ввечері беремося за читання книги або ж до півночі сидимо в соціальних мережах - все це не може не позначитися на зоровій системі. Кожна третя людина має певні проблеми або порушення, які пов'язані із зміною розмірів, форми і положення очного яблука. Найпоширеніші патологічні зміни це далекозорість, косоокість, короткозорість та астигматизм. Люди з поганим зором знають, скільки незручностей це приносить в повсякденному житті.

Відпочинок очам просто необхідний. Саме тому були створені спеціальні вправи, мета яких - поліпшення або відновлення зору. Медикаментозне лікування, лазерна корекція і хірургічне втручання - ці радикальні методи потрібні при серйозних захворюваннях і хворобах, які розвивалися не один рік. Існує спеціальний комплекс вправ для поліпшення зору і тренування очей, регулярно виконуючи який можна уникнути багатьох проблем.

Вправи для очей: поліпшення і відновлення зору

Ідея відновлення зору не нова. Вправи для очей почали використовувати для профілактики і лікування різних захворювань кілька тисяч років тому. Стародавні йоги вміло поєднували регулярні тренування очних м'язів і якісний відпочинок, прагнучи досягти гармонії в роботі всіх органів і систем.

Вправи для тренування зору розробляли вчені та лікарі. Найпопулярніший комплекс вправ для очей, який використовується і сьогодні, створив У. Бейтс на початку минулого століття. Бінокулярний зір необхідно систематично тренувати, а очі потребують якісному відпочинку. Спеціальні вправи для очей, які можна знайти на відео, дозволяють поліпшити зір і запобігти виникненню різних захворювань. Свої вправи для гостроти зору запропонував сучасний вчений М. Норбеков, розробивши нову методику позбавлення від окулярів, засновану на чергуванні напруги і релаксації очних м'язів.

Є спеціальні тести і таблиці, які дозволяють перевірити зорові функції в домашніх умовах. Це дає можливість стежити за змінами. Чи можна вправами поліпшити зір? Варто відзначити, що всі вправи для відновлення зору будуть ефективними, якщо виконувати їх регулярно.

Ефективні вправи: поліпшення зору у дітей та дорослих

Після розслаблення, очі починають працювати в повну силу. Не тільки правильний відпочинок дарує ясний і чіткий зір. Потрібні також спеціальні вправи, які покращують зорові функції.

Напружено працювати очі починають в шкільні роки, коли учневі доводиться сприймати і переробляти великі обсяги інформації. Саме в цьому віці може погіршитися зір, тому вправи для зору особливо важливі для дітей. Щоденні навантаження на очі з роками можуть зростати: робота за комп'ютером, читання книг, використання Інтернету - все це може вплинути на зорову систему негативним чином. Як свідчить статистика, третина дорослих людей має проблеми із зором, у деяких діагностуються серйозні очні захворювання.

Є спеціальні вправи для лікування зору - «проблемні» очі потребують особливої уваги. Вилікувати катаракту або глаукому вправами навряд чи вийде, проте існують спеціальні вправи, які допомагають зняти навантаження. Здоровим людям теж потрібно знати і практикувати вправи для гарного зору. При великих щоденних навантаженнях на очі, ефективні вправи для поліпшення зору допоможуть уникнути сухості і почервоніння. Пам'ятайте, зіпсувати зір можна практично в будь-якому віці, а відновити його буває дуже складно.

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 +38 (093) 0 77 00 88 +38 (066) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"