Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

TUV

Відділення

Віденська оптика


У вас поганий зір? Вирішили купити окуляри для читання або для роботи за комп`ютером? Потрібні лінзи або красива оправа? Вам обов`язково варто відвідати салон елітної оптики, який працює при Центрі хірургії ока проф. Загурського. Якщо ви вже пройшли обстеження і вам були прописані окуляри або лінзи, як спосіб корекції зору, наші фахівці швидко підберуть необхідну модель. У салоні «Віденська оптика» ви, також, можете підібрати ексклюзивну оправу і замовити окуляри будь-якого рівня складності, які будуть виготовлені на сучасному комп`ютеризованому обладнанні протягом години. Тут ви знайдете величезний вибір сонцезахисних і медичних окулярів від світових брендів, а також великий асортимент контактних лінз.

Консультація офтальмолога і підбір лінз

Не варто купувати собі окуляри, без попередньої консультації офтальмолога. Цей аксесуар при неправильному використанні може серйозно нашкодити. Не всі пацієнти знають, що при деяких захворюваннях носіння окулярів може бути протипоказано. Лікування має прописуватися тільки після повного обстеження! Сучасне обладнання та новітні методи діагностики дозволяють виявити навіть такі зміни зорової системи, які не в змозі визначити лікар офтальмолог при звичайному огляді. Корекція зору може знадобитися не тільки тим людям, у яких діагностовано короткозорість або далекозорість, а й інші більш серйозні захворювання. Перед тим, як зайти в найближчий магазин оптики і придбати лінзи чи окуляри, обов`язково запишіться на прийом до окуліста . Визначити стан зорової системи і вибрати спосіб корекції зору може тільки висококваліфікований фахівець.


  

Купуйте якісну оптику

Навіть сонцезахисні окуляри з неякісними дешевими лінзами можуть зіпсувати зір у абсолютно здорової людини, що вже говорити про медичні окуляри. Купувати оптику потрібно тільки в спеціалізованих салонах. У Центрі хірургії ока проф. Загурського ви зможете пройти повне обстеження, отримати кваліфіковану консультацію фахівця і тут же купити або замовити якісні окуляри або лінзи в елітному салоні «Віденська оптика». Не економте на власному здоров`ї!

Мережа салонів «Віденська оптика» пропонує своїм клієнтам великий вибір оптики від світових лідерів галузі:

  • справжня німецька якість від Star Vision;
  • продукція японського бренду SEIKO;
  • елітна французька оптика Essilor;
  • кращі моделі від корейського виробника Clex.

У нас ви можете замовити виготовлення прогресивних окулярів, а також придбати м`які контактні лінзи (торичні, кольорові і CRAZY). Більшого асортименту ви не знайдете ніде! Більш докладно ознайомитися з продукцією ви можете на сайті і безпосередньо в салоні «Віденська оптика», який працює при Центрі хірургії ока проф. Загурського. Ми чекаємо на вас!


Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"