Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

+38 (066) 077 00 88

+38 (093) 077 00 88

TUVХірургічне  відділення – це «серце» клініки.

Тут здійснюються оперативні втручання будь-якого рівня складності: від найпростіших маніпуляцій до високоточних операцій на задньому відрізку ока. На базі нашої операційної  провідні офтальмохірурги вперше в Україні започаткували амбулаторну вітреоретинальну хірургію за технологією мікророзрізів – 25 і 27G. Усі втручання відбуваються амбулаторно і хворі того ж дня повертаються додому.


(Амбулаторна хірургія – це операція одного дня).

Ми створили єдину приватну операційну, що відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам Євросоюзу. Стіни вкриті безшовним матеріалом «Corian», що забезпечує антисептичний і антибактеріальний захист.


Не можна недооцінювати й систему триступеневої очистки повітря із бактерицидними фільтрами надтонкого очищення, адже саме від стерильності і чистоти операційної, одноразових матеріалів і інструментів, які використовуються в ході операції, залежить наявність або відсутність післяопераційних ускладнень і період реабілітації вцілому.


Все це разом зі знаннями і професійними навиками лікарів дає можливість досягати позитивних результатів у лікуванні. Практичний досвід офтальмохірургів клініки – понад 25 000 оперативних втручань, які повернули зір не одній тисячі пацієнтів.


Операційний день в Центрі хірургії ока проф. Загурського. Як це відбувається?

 

 

 Після того, як Ви пройшли передопераційну діагностику і вирішили оперуватися саме у нас, лікар повідомить Вам про найближчий операційний день, а медичний реєстратор, за день-два до операції, запросить на визначений (бажаний) час, який включає і передопераційну підготовку. То ж потреби приїздити раніше немає. Пацієнти разом із супроводжуючими збираються в холі клініки, лишають верхній одяг у гардеробі, реєструються у медичного реєстратора і чекають запрошення в операційний блок.

 

 

В операційному блоці молодша медична сестра видає хворому одноразовий стерильний одяг, то ж ніяких речей чи змінного взуття брати із собою не потрібно. Усе необхідне Ви отримаєте на місці.

 

У чекальні медична сестра закапає Вам дезінфікуючі краплі і краплі для розширення зіниць, а також виміряє Ваш артеріальний тиск.

 

Наркозна. На цьому етапі підготовки до операції Вами буде опікуватись анестезіолог. Результати аналізів він вивчає заздалегідь, адже їх необхідно передати в клініку не пізніше, ніж за тиждень до запланованого хірургічного втручання, в зручний для Вас спосіб: факсом, електронною поштою (zagorskij.lutsk@gmail.com), особисто через медичного реєстратора клініки. У день операції анестезіолог перевірить Ваш загальний стан. Якщо Ви хворієте цукровим діабетом і отримуєте інсулін, вранці необхідно його вколоти та поснідати.

 


Коли Ваші зіниці достатньо розширені, передопераційна підготовка лишається позаду. Настав найвідповідальніший момент. Залежно від діагнозу операція може тривати від 15 хвилин до 2 годин. Усе відбувається під місцевою анестезією, постійним кардіомоніторингом, малоінвазивним ультразвуковим методом з мікророзрізом до 2 міліметрів.

 


По завершенню операції пацієнта переводять у комфортабельний післяопераційний блок. Тут, під наглядом медичного персоналу хворі годину-дві відпочивають, смакують чай із бутербродами і насолоджуються спокійною музикою. Після повторного огляду анестезіологом хворі повертаються до родичів, які з нетерпінням чекають їх у холі.


Закінчується операційний день на реєстратурі. Медичний реєстратор запише Вас на перший післяопераційний огляд, роз`яснить післяопераційні рекомендації. Для мешканців відділених районів і інших областей, у разі необхідності,  забронюють номер в одному із готелів обласного центру.


Ми робимо усе аби наші пацієнти почувалися комфортно!
Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 +38 (093) 0 77 00 88 +38 (066) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"