Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

+38 (066) 077 00 88

+38 (093) 077 00 88

TUV

Головна

Наша мережа


  Мережа Центрів Хірургії ока професора Загурського – це 7 клінік, які дарують зір пацієнтам у Польщі і в Україні. Клініки розміщені у 6 польських містах:

-    Наленчуві,
-    Кракові,
-    Жешуві,
-    Любліні,
-    Зволені,
-    Новому Сончі.
     
  

 
   


 
В Україні Центр хірургії ока професора Загурського відкрив свої двері для пацієнтів 2009 року, в обласному центрі Волині, а саме у місті Луцьку.

Наш Медичний центр працює згідно з Міжнародним сертифікатом ISO 9001:2015 і постійно підтверджує статус «Чистої лікарні». У нас найвищий рівень безпеки офтальмологічних процедур, що ґрунтується на дезінфекції і стерилізації інструментів, використанні одноразових витратних матеріалів для проведення оперативних втручань. Інфекційний контроль став нашою візитною карткою для тих людей, які усвідомлюють ризики інфікування такими грізними захворюваннями, як гепатит В, С, ВІЛ.

Триступенева система очистки повітря із бактерицидними фільтрами надтонкого очищення (HEPAфільтри) доповнює стерильність і чистоту операційної. Стіни вкриті абсолютно безпечним для здоров’я людини безшовним матеріалом «Corian», що відповідає високим екологічним стандартам. Він забезпечує антисептичний і антибактеріальний захист, адже стійкий до мікробів, плісняви, грибка та інших небезпечних мікроорганізмів. Операційна зала відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам Євросоюзу.

Медичні центри  професора Загурського оснащені сучасним офтальмологічним устаткуванням останнього покоління, яке проходить постійне калібрування та щорічне сервісне обслуговування. Це дозволяє діагностувати й ефективно лікувати захворювання будь-якого рівня складності. Наші фахівці діагностують та лікують згідно з світовими клінічними протоколами та діють згідно з інструкцією локальних формулярів, застосовуючи новітні методики лікування та діагностики.

У нашому Центрі діє система електронного запису на прийом до лікаря і ведення електронної історії хвороби. Це крок вперед у плані збереження інформації про пацієнта. Електронна історія хвороби дозволяє накопичувати, зберігати, сортувати дані, а також надавати відомості, що характеризують стан пацієнта протягом усього часу обслуговування в клініці, організацію його лікування, лікарські призначення та інше. У процесі огляду пацієнта лікарем інформація одразу вноситься до електронної картки хворого. В автоматичному режимі заповнюються епікризи, виписки з історії хвороби, заключення. Пацієнт отримує чіткий індивідуальний план лікування.

Постійними консультантами Центрів є світові світила офтальмології у різних напрямках професори: засновник мережі клінік - Збігнев Загурський, найвідоміший у світі з лікування захворювань сітківки - Ференц Кун (США). Енселм Джюнеман (Німечина), Бен Сімон (Ізраіль),Єжи Навроцкі (Лодзь), Едвард Виленгава (Катовіце) та інші.

Багаторічний досвід, практична діяльність і наукова робота провідних лікарів-офтальмологів у тісній співпраці з досвідченими консультантами країни та світу стали надією та допомогою для багатьох людей із вадами зору.

Ми постійні партнери Всесвітньої програми по боротьбі зі сліпотою Vision 2020, ініціатори та організатори соціальних програм для людей з вродженими вадами зору, науково-практичних конференцій «Vision 2020», навчальних заходів для лікарів - «Медичні студії» та телевізійно - просвітницького проекту для пацієнтів "Абетка зору".

Наша місія – змінити Ваше життя на краще.
Ми плідно працюємо над тим, щоб якісні медичні послуги стали доступними, а пацієнти – обізнаними!   

 


Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 +38 (093) 0 77 00 88 +38 (066) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"