Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

TUV

Відділення

Лазерне відділення


Панретинальна лазерна коагуляція сітківки

Більш ніж тридцятирічний досвід використання лазерної фотокоагуляції  доводить, що лазерна хірургія ока є найбільш ефективним методом у лікуванні діабетичної ретинопатії та попередженні сліпоти. Згідно рекомендацій ВООЗ, раннє виявлення та лікування за допомогою лазеру зупиняє прогресування діабетичної ретинопатії та дозволяє зберегти зір більш ніж у 80% випадків у хворих на цукровий діабет.

Лазерна фотокоагуляція (припікання) спрямована на припинення функціонування новостворених судин, що сприяють розвитку таких важких змін в органі зору, як крововиливи в склоподібне тіло, відшарування сітківки, вторинна глаукома.

При проведенні лазерної коагуляції, після закапування знеболюючих крапель на око встановлюється спеціальна контактна лінза. Хірург точно направляє лазерний промінь на ділянки очного дна, що вимагають лікування. Тривалість операції - від 15 до 40 хвилин.

Слід пам`ятати, що панретинальна лазерна коагуляція проводиться з профілактичною метою, щоб зберегти зір і попередити сліпоту. Це абсолютно безболісна процедура.

ДО ПІСЛЯ


 
Очне дно до і після проведення лазеркоагуляціі сітківки

Для досягнення позитивного результату лікування пацієнту необхідно компенсувати вуглеводний і ліпідний обмін, контролювати рівень HbAc1 та артеріальний тиск, регулярно проходити офтальмологічне спеціалізоване обстеження «Цукровий діабет», а при прогресуванні хвороби - здійснювати додаткові етапи лазерної коагуляції.

УВАГА! Профілактична лазерна коагуляція у 80% випадків ефективна на тих стадіях, коли скарги на зір відсутні.

Лазерна дисцизія вторинної катаракти


  Іноді після оперативного лікування катаракти у пацієнтів знову погіршується зір. Причина – вторинна катаракта. Тепер вторинну катаракту можна швидко і безболісно вилікувати.
 ДЕ І ЧОМУ?
 Природа первинної і вторинної катаракти абсолютно різна. При первинній катаракті зір погіршується через помутніння кришталика ока, тому його замінюють на штучний. Штучний кришталик не може зазнавати змін, він імплантується раз і назавжди. Тож вторинна катаракта виникає не на ньому, а на капсулі. Це тонкий еластичний мішечок, в якому розташовується і фіксується штучний кришталик.

Після операції із заміни кришталика на капсулі внаслідок фізіологічного розвитку та росту можуть наростати нові клітини, вона ущільнюється  і втрачає  свою прозорість, а це заважає променям світла проходити крізь око до сітківки.


 

В результаті цього гострота зору знижується і розвивається так звана вторинна катаракта. Така особливість прооперованого ока зустрічається досить часто, однак - це не є наслідком неякісно проведеної операції.
 
До ГРУПИ РИЗИКУ НАЛЕЖАТЬ:
- діти і дорослі, у яких ріст клітин більш активний;
- діабетики;
- ті, хто зазнав травми ока;
Рідше зустрічається у пацієнтів похилого віку, у яких  ріст  клітин  вже  сповільнений  з  віком.

СИМПТОМИ:
 
-  погіршення зору після операції із заміни кришталика;
-  туман перед очима;
-  не чіткі предмети;
-  зміна чутливості до світла;
 
Пацієнтові може здатися, що у нього знову розвивається катаракта. Як правило, зір погіршується поступово. Якщо у вас з`явилися такі симптоми, слід якомога швидше звернутися до офтальмолога.
 
ЛІКУВАННЯ
 
Існує два способи лікування вторинної катаракти – хірургічний і лазерний (YAG-лазерна дисцизія). Останній отримав більш широке визнання завдяки своїй простоті і безпеці: лазерне лікування проходить амбулаторно і абсолютно  безболісно.
У Центрі хірургії ока професора Загурського для лікування вторинної катаракти використовують інноваційний високотехнологічний апарат OptoYag M., що забезпечує точне фокусування лікуючого променя, гарантує бездоганну роботу лазерної системи, ефективну і безпечну процедуру.Посилена точність і стабільність енергії гарантують ефективне та дієве лікування очей. Завдяки своїм перевагам апарат OptoYag M підіймає продуктивність лікаря і комфорт пацієнта на абсолютно новий рівень.
Пацієнт може повертатися додому одразу після проведеної процедури. У більшості випадків вторинну катаракту успішно виліковують в ході однієї процедури.
 
    
Кінцевий результат – миттєве поліпшення зору!
               
Транссклеральна лазерна циклофотокоагуляція
 
Лазерна діоїдна циклофотокоагуляція – метод, що використовується при рефрактерній болючій глаукомі, коли інші методи вже не мають ефекту.
Отримати додаткову інформацію можна за телефоном (0332) 77 00 88


Лазерне відділення ціни

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"