Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

TUV

Бережи свій зір

Довідник пацієнта

Астигматизм: діагностика і лікування

Астигматизм: діагностика і лікування

Астигматизм - найчастіша причина поганого зору і одне з найбільш поширених у світі порушень. Кришталик і рогівка ока здорової людини мають рівну сферичну поверхню. Якщо форма порушена, тобто спостерігається кривизна в різних напрямках, фокусна точка зміщується або відсутня зовсім.

Що варто знати про катаракту

Що варто знати про катаракту

Катаракта – це стійке помутніння кришталика ока та його капсули. Основною її ознакою є поступове погіршення зору одного або обох очей: зображення стає каламутним і розпливчастим, ніби перед вами з`явилася плівка або запітніле скло.

Що варто знати про глаукому

Що варто знати про глаукому

Глаукома ‒ це хронічне прогресуюче захворювання, одна з найпоширеніших причин безповоротної втрати зору в світі. При глаукомі вражаються волокна зорового нерва в місцях їх виходу з ока, в зоні так званого диску зорового нерва.

Що варто знати про вікову макулярну дегенерацію сітківки

Що варто знати про вікову макулярну дегенерацію сітківки

Існує велика кількість захворювань очей, що призводять до значного погіршення зору. Поряд із глаукомою, катарактою, діабетичними ураженнями, вікова макулярна дегенерація (ВМД) вважається досить розповсюдженим захворюванням очного дна у людей старшого віку.

Передпологова діагностика

Передпологова діагностика

Якщо під час вагітності у Вас з`явилися мерехтіння, світлові спалахи, плаваючі помутніння перед очима, спотворення форм предметів – це свідчить про прогресування змін на очному дні.

Ретинопатія недоношених

Ретинопатія недоношених

В Україні щорічно народжується 40 000 недоношених дітей. У зв’язку з покращанням якості неонатологічної допомоги збільшилася кількість недоношених дітей, які виживають. Саме у них існує високий ризик захворіти ретинопатією недоношених (РН), яка в 10–15% випадків є причиною дитячої сліпоти та низького зору.

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"