Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

TUV

Захворювання

Глаукома


Глаукома - одне з найпоширеніших захворювань очей. Сьогодні у світі нараховується близько 70 млн. людей з таким діагнозом. Прогнози фахівців, аж ніяк, не радують: кількість хворих на глаукому до 2020 року може збільшиться ще до 80 млн. Саме це захворювання займає 2 місце серед основних причин сліпоти.

У Центрі хірургії ока проф. Загурського пропонуються всі методи лікування глаукоми: медикаментозний, лазерний (лазерна іридектомія, лазерна трабекулопластика), хірургічний (СТЕК, та антиглаукомні операції з використанням фільтруючої системи Ex-press та дренажного клапану Ahmed), транссклеральна циклофотокоагуляція.

Глаукома очей: загальна інформація про хворобу

Глаукома – це хронічне прогресуюче захворювання зі змінами в диску зорового нерва, змінами периферичного зору (поля зору) та підвищенням внутрішньоочного тиску. Глаукома повільно прогресує і при відсутності лікування, неминуче призводить до втрати зору, тобто повної сліпоти.

На ранніх стадіях захворювання залишається непоміченим, тому що всі процеси протікають безболісно: скарги відсутні. Фахівці нараховують близько 50 різних форм глаукоми. У більшості випадків, хвороба вражає обидва ока. Є вторинна і первинна глаукома, симптоми яких дещо відрізняються.

Глаукома ока: симптоми і причини розвитку захворювання

Глаукому, найчастіше, діагностують у людей у віці після 40 років і старше. Хвороба вражає спочатку одне око, але через деякий час симптоми проявляються і на другому. Глаукома розвивається при порушенні циркуляції рідини та кровопостачання в оці.

Найпоширенішими причинами глаукоми є:

  • Судинні захворювання: гіпертонічна хвороба, цукровий діабет, атеросклероз.
  • У зону ризику потрапляють люди, у яких є родичі з діагнозом "глаукома". Спадковий фактор відіграє особливу роль.Діагностика глаукоми в Центрі хірургії ока проф. Загурського

Важливо вчасно почати лікування захворювання, адже на перших стадіях симптоми і скарги відсутні. Тому своєчасне проведення повної діагностики має величезне значення.
У Центрі хірургії ока проф. Загурського пацієнтам пропонують висококваліфіковане спеціалізоване обстеження за програмою «Глаукома» виконується в кілька етапів і включає наступні методи:

  • Вимірювання параметрів ока – авторефкератометрія.
  • Пахіметрія - вимірювання товщини рогівки.
  • Гоніоскопія – це метод оцінки кута передньої камери.
  • Cтереобіомікроскопія – огляд очного дна за допомогою щілинної лампи з використанням лінз Hruby, Volk.
  • Вимірювання очного тиску трьома різними методами: пневмотонометрія на Reichert,  контурна  тонометрія Рascal, та апланаційна  тонометрія Goldmann.
  • Статична комп’ютерна периметрія – це метод вимірювання світлочутливості сітківки та  визначення  меж  поля зору.
  • Оптично-когерентна томографія сітківки надає можливість оцінити диск зорового нерву, поміряти товщину нервових волокон .

Лікування глаукоми в Центрі хірургії ока проф. Загурського

Після діагностики, лікар-офтальмолог визначить стадію і форму глаукоми. У Центрі проф. Загурського пропонуються всі сучасні методи лікування цього захворювання: медикаментозний, лазерний або ж при необхідності, хірургічний. Лікування глаукоми народними засобами без попередньої консультації офтальмолога може мати негативні наслідки.

Лікування глаукоми без операції: медикаментозний метод

Медикаментозне лікування – постійне використання гіпотензивних очних крапель для зниження внутрішньоочного тиску, що дає змогу призупинити прогресування глаукоми. Тільки лікар-офтальмолог на огляді індивідуально для Вас може підібрати оптимальні лікарські препарати, які будуть ефективні при Вашому діагнозі.

УВАГА! Очні краплі закрапують ЩОДНЯ, без перерви, протягом усього життя!

Лазерні методи лікування глауком

При недостатній ефективності медикаментозного лікування лікар може рекомендувати Вам лазерні методи лікування (лазерна іридектомія, або селективна лазерна трабекулопластика). Цей метод застостосовується на ранніх стадіях хвороби, як додатковий метод лікування направлений на зниження внутрішньоочного тиску. Може призначатися окремо, або в доповненні до медикаментозного лікування.

Лазерне лікування глаукоми абсолютно безболісне і проводиться в амбулаторних умовах Центру хірургії ока проф. Загурського. 

Хірургічне лікування глаукоми

Коли використання гіпотензивних крапель та лазерної терапії не дає бажаного результату, необхідне хірургічне втручання. Найбільш ефективною на ранніх стадіях є проведення антиглаукомної операції – глибока синустробекулектомія. Якщо глаукома була діагностована своєчасно, то операція дозволить знизити внутрішньоочний тиск і відновити зорові функції.

В інших випадках у Центрі хірургії ока професора Загурського виконуєтються найсучасніші антиглаукомні операції з використанням фільтруючої системи Ex-press та дренажного клапану Ahmed. Операції з імплантації клапанів  є унікальними і  дозволяють лікувати  складні форми  глаукоми.Таким чином досягається тривалий стійкий гіпотензивний ефект.


Транссклеральна циклофотокоагуляція при глаукомі в Центрі хірургії ока проф. Загурського

Лазерна діоїдна циклофотокоагуляція – метод, що використовується при рефрактерній болючій глаукомі, коли інші методи вже не мають ефекту.

Якщо у вас діагностована глаукома, ви можете дізнатися вартість операції в прайс-листі на сайті. Отримати додаткову інформацію можна за телефоном (0332) 77 00 88. Не відкладайте лікування та записуйтеся на прийом до офтальмолога при появі перших симптомів.


Глаукома ціни

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"