Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

+38 (066) 077 00 88

+38 (093) 077 00 88

TUV

1

Знайдіть домінуюче око

Більшість людей мають домінуюче око. Пропонуємо дізнатися, котре домінує у Вас.

2

Як виглядають Ваші судини?

Кровоносні судини живлять світлочутливі клітини у вашому оці. Ви можете їх побачити.

3

Побачте залишкові зображення

Ваші очі мають три типи кольорових рецепторів. Залишкові зображення з'являються, коли ви довго дивитеся на певний колір і ці рецептори втомлюються.

4

Знайдіть «сліпу» пляму

Людські очі мають сліпу пляму, де зоровий нерв виходить із задньої частини ока. Ця область не має світлових рецепторів, так як цьому перешкоджає нерв. Як її знайти?

5

Тест на визначення дальтонізму

Дальтонізм – це нездатність розрізняти один або декілька кольорів. Повна відсутність кольорового зору зустрічається значно рідше, ніж часткова колірна сліпота. В останньому випадку не сприймаються окремі ділянки спектру: червоний, синій, жовтий, зелений.

6

Цікавий тест

Перед Вами малюнок. питання: Яка клітинка світліша - А чи В?

7

Тест на астигматизм

Пройдіть тест на визначення чіткості Вашого зору.

Людям, які носять контактні лінзи чи окуляри спеціалісти радять проходити обстеження у офтальмолога не рідше одного разу на рік. Тим же, у кого погана спадковість чи є проблеми із зором, повна діагностика може знадобиться ще частіше. Навіть людям зі 100% зором необхідно регулярно перевіряти зір у фахівця. Проте, як свідчить статистика, більшість наших громадян досить легковажно ставляться до свого здоров'я і записуються на прийом до окуліста тільки після виникнення серйозних проблем.

Таблиці та тести для перевірки зору онлайн

Перевірка зору онлайн - це зручний і швидкий спосіб діагностики в домашніх умовах. Ми зібрали для вас найпопулярніші і цікаві тести, які дозволять перевірити гостроту зору. Підкреслимо, що результати, які ви отримаєте самостійно, не можуть стати підставою для постановки діагнозу і призначення лікування. Проте, перевірка зору в домашніх умовах дасть уявлення про стан зорової системи. Якщо ви помітите значне погіршення зору, варто звернутися до лікаря для отримання медичних рекомендацій та проходження повної діагностики.

Комп'ютерна перевірка зору дозволить запідозрити наявність проблем. Є спеціальні таблиці, тести і картинки для перевірки зору. Однак, ви не зможете вирішити самостійно, чи потрібні вам окуляри або прописати собі краплі. Онлайн перевірка зору не може замінити регулярний огляд у офтальмолога. Фахівці використовують більше інструментів і сучасні методи перевірки - це важливо для діагностики деяких захворювань, які можуть протікати безсимптомно.

Перевірка зору у дітей

Виявити порушення зору у дітей набагато складніше, ніж визначити інші фізичні відхилення. Не всі малюки із задоволенням відвідують лікарів, але поганий зір безпосередньо може вплинути на успішність у школі і загальний розвиток . Найважливіший період - з 6 місяців до 6 років. Навіть якщо ваша дитина не скаржиться на поганий зір, не варто нехтувати загальною діагностикою. Є різні картинки для перевірки зору, а також цікаві тести для малюків, які представлені у формі ігор. Перевірка зору на комп'ютері дасть можливість переконатися, що ваша дитина бачить нормально. Якщо результати стурбували вас, не відкладаючи записуйтеся на консультацію до офтальмолога.

Перевірка зору у дорослих

Навіть якщо у вас немає проблем з очима, необхідно періодично проходити перевірку. Зір значно погіршується з віком. У зону ризику потрапляють люди, які працюють за комп'ютером або багато читають. Після 40 років часто розвивається далекозорість. У деяких це порушення присутнє з народження. Є таблиця для перевірки зору, яка використовують в кабінеті окуліста - абсолютно безкоштовно в домашніх умовах ви можете визначити чи немає у вас порушень. Спеціальний тест на астигматизм теж можна пройти на комп'ютері.

Варто відзначити, що результати тестів будуть не точними. Велике значення мають настройки монітора і освітлення в кімнаті. Вам потрібно строго дотримуватися всіх правил і рекомендації, щоб оцінити стан зорової системи. Якщо у вас є спадкова схильність до розвитку катаракти або глаукоми, не варто нехтувати регулярним оглядом в клініці. Точний діагноз може поставити тільки фахівець.

Зберегти гостроту зору допоможе спеціальний комплекс вітамінів і вправи для очей. Домашні тести для перевірки зору - зручний спосіб стежити за своїм здоров'ям. Використовуючи офтальмологічні таблиці і картинки, ви зможете вчасно помітити порушення і записатися на прийом до окуліста. Бережіть свій зір!

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 +38 (093) 0 77 00 88 +38 (066) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"