Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

+38 (066) 077 00 88

+38 (093) 077 00 88

TUV

Головна

Обладнання


 

Офтальмологічний комбайн (Huvitz) – робоче місце офтальмолога зі зручним кріслом для обстеження. Спеціальний датчик зупинки крісла та плавне вертикальне переміщення забезпечують максимальний комфорт пацієнту та зручну роботу лікаря.

 

 Цифровий фороптор HDR 7000 Цифровий фороптор HDR 7000 – офтальмологічний пристрій нового покоління, що поєднує в собі найсучасніші рефракційні тести та цифрові технології ХХІ ст. Призначений для швидкого та точного визначення гостроти та патологій зору, ступеня косоокості, підбору окулярів.
 Цифровий проектор

Проектор знаків ССР-3100

Забезпечує чітке та контрастне відображення слайда на екрані завдяки високій роздільній здатності (50 ліній на мм), а швидка зміна слайдів є особливо комфортною для пацієнтів. Найбільшою перевагою ССР-3100 є наявність великої кількості спеціальних тестів, включаючи червоно-зелений і поляризаційний фільтри, тест бінокулярного балансу, стереотест, анізейконія-тест та ін.

 

Біомікроскопія

Щілинна лампа HS-5000 із системою управління HIS-5000 (Huvitz)

Сучасна оптична технологія та п’ятиступеневе збільшення зображення щілинної лампи дає високу чіткість і широке поле огляду. Різноманітні фільтри адаптовані для більшості видів діагностики. Вони допомагають здійснювати точне обстеження ока пацієнта. Надсучасна камера високої роздільної здатності дозволяє сфотографувати (біомікрофотоскопія) око, що діагностується, в реальному часі. Це допомагає оцінити динаміку захворювання та провести більш точне обстеження.

Huvitz HRK-7000A
Новий унікальний авторефкератометр HRK-7000 поєднує якість і новітні технології, що забезпечує отримання виключно точних даних кератометрії та рефрактометрії. Принцип роботи приладу ґрунтується на використанні спеціального датчика хвильового фронту Hartmann-Shack, що дозволяє поточечно аналізувати хвильовий фронт відбитого від сітківки світла. За допомогою аналізу хвильового фронту можна проаналізувати аберрації оптичної системи ока та підібрати оптимальну корекцію.

Педіатричний авторефрактор PlusoptiX A09 – це бінокулярний ручний авторефрактор.

PlusoptiX A09 дає можливість отримувати точні бінокулярні рефракційні вимірювання в нерозширених зіницях із відстані 1 м. вони достовірні, зручні для отримання, легко та швидко здійснюються. Це дозволяє визначати рефракцію у дітей будь-якого віку, включаючи дітей із ністагмом і складних пацієнтів. Принцип вимірювання ґрунтується на ексцентричній фоторетіноскопіі.
IOL Master від Carl Zeiss – сучасна оптична інтерферометрія, що є золотим стандартом у світі в передопераційному обстеженні ока.
Прилад дозволяє одночасно вимірювати довжину ока, кривизну рогівки, глибину передньої камери та розрахувати параметри штучного кришталика з високою точністю за 1 хв.

Tomey – автоматичний безконтактний тонометр, який застосовується для визначення внутрішньоочного тиску. Для цього необхідно  лише торкнутися кольорового сенсорного монітору (одиночне або кратне вимірювання). Усі інші операції прилад виконає автоматично.
При кратних вимірюваннях Tomey зробить серію з декількох повітряних імпульсів (на екрані з’являється інформація про кожен із них) і середнє арифметичне. Перерахунок ВОТ в залежності від товщини рогівки.
Неперевершений комфорт для пацієнтів. М`який та майже безшумний "повітряний постріл". Автоматичне налаштування підборідника.
Дані вимірювання можна роздрукувати через вбудований у прилад принтер, а завдяки USB-порту – передати у комп’ютер.


Тонометр PASCAL – золотий стандарт тонометрії в світі! Це цифровий контактний тонометр для точного вимірювання дійсного внутрішньоочного тиску. Результати не залежать від індивідуальних особливостей рогівки.
Коректне визначення внутрішньоочного тиску можливе у пацієнтів після рефракційних операцій.
Pascal реєструє й акуратно вимірює динамічні пульсуючі коливання внутрішньоочного тиску і дозволяє більш точно оцінити діапазон величин тиску, що виникає через пульсації очного кровообігу.

Апланаційний тонометр Goldman – золотий стандарт тонометрії в світовій практиці. Дозволяє визначити внутрішньоочний тиск при умові, що це неможливо здійснити безконтактним методом. Тонометр Goldman служить для вимірювання істинного (Ро) та тонометричного (Рt) внутрішньоочного тиску. Він забезпечує найбільш достовірні результати в порівнянні з іншими приладами аналогічного призначення.
Alcon Ultrascan
АВ – сканер UltraScan® – багатофункціональна офтальмологічна система для проведення ультразвукових досліджень ока, яка призначена для підвищення ефективності лікування пацієнтів із застосуванням високоякісних зображень у зручному для використання форматі, сформованих за допомогою ультразвуку. За допомогою додаткових методик біометрії за А-методом і В-біометрією визначаються осьові розміри, що дає змогу розрахувати вимоги до оптичної сили інтраокулярної лінзи.


Cirrus HD-OCT
Оновлена 5-та версія програмного забезпечення
відкриває нові можливості щодо дослідження сітківки ока. Відтепер за допомогою Cirrus HD-OCT автоматично ідентифікується диск зорового нерва та його межа. Завдяки спеціально розробленому алгоритму можна швидко та точно виміряти параметри диску зорового нерва та виявити важкі патології в області диску зорового нерва на ранніх стадіях. Поліпшена інформативність зображення сітківки пацієнта у трьохвимірному зображенні.

 
 Visucam NM/FA
– комбінація немидриатичної фундус-камери для отримання високоякісних знімків очного дна та камери для флуоресцентної ангіографії.

 
HFAII-745i "Humphrey" від Carl Zeiss. Цей комп’ютерний аналізатор поля зору використовується для більш точної діагностики захворювань сітківки, зорового нерва та судинної оболонки ока.
Мікроскоп Lumera Т Мікроскоп Lumera Т дозволяє хірургу займати зручне положення під час операції. Вражаюча глибина різкості, висока чіткість і деталізація апохроматичних зображень, чудова однорідність освітлення, що забезпечується Lumera T, гарантує ідеальну якість зображення, а система точкового освітлення дозволяє направити світло саме туди, де воно необхідне.
Система Alcon LAUREATEtm – офтальмологічний хірургічний пристрій, розроблений для надійної, безпечної роботи та зручності в експлуатації. Використовується для проведення хірургічних операцій на передньому відрізку ока, які потребують одночасної фрагментації кришталика, аспірації, іригації та супутніх процедур (вітректомії та коагуляції).

Stellaris PC Vision Enhancement System – це високотехнологічна комбінована платформа, яка поєднує в собі як повну функціональність на передньому відрізку ока, так і можливість проведення вітреоретинальних і комбінованих операцій високого рівня. Система швидка, проста в користуванні, зі зручним інтуїтивним інтерфейсом. Платформа оснащена одним із кращих у своєму класі ультразвуком, що забезпечується системою управління енергією AttuneTM. Збільшений хід голки, шестикристальний накінечник із оптимізованою частотою 28,5 кГц і концентрована кавітація на кінці голки зменшує нагрівання навколишніх тканин і збільшує руйнівну силу ультразвуку. Система оснащена вітреоножом, що забезпечує можливість працювати дуже близько до сітківки. Завдяки високій швидкості вітреотому зменшується натяг вітреомас, що робить процедуру безпечною.

Лазер Vizulas 532s – спеціально розроблений лазер від лідера оптичних приладів – компанії Carl Zeiss – для ретинальної терапії та фото коагуляції. Володіє програмованими параметрами налаштування з оптимальною потужністю та стабільністю, що дає можливість лікування з мінімальними побічними ефектами.
   OptoYag M використовує поєднання останніх інновацій в технології лазера Nd:YAG та високоефективної світлодіодної щілинної лампи SlitLight™.
Компактний дизайн, 30 енергетичних рівнів в діапазоні 0,5-10 мДж, подвійний червоний прицільний промінь, що дозволяє точне фокусування лікуючого променя, і вбудовані функції безпеки гарантують бездоганну роботу лазерної системи.
Тому OptoYag М являє собою систему вибору для швидких, ефективних і безпечних процедур капсулотомії та іридотомії.

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 +38 (093) 0 77 00 88 +38 (066) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"