Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

TUV

ГоловнаЛікарі - офтальмологи


Збігнєв Загурський

Доктор медичних наук, професор, засновник мережі офтальмологічних клінік, член правління Міжнародної асоціації офтальмології та Міжнародної академії офтальмологів, член робочих груп та асоціацій польських, європейських і світових офтальмологічних наукових товариств.
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща), Луцьку.
Знання мов:     

Гудзь
 Андрій Степанович

доктор медичних наук, доцент, завідувач кафедри офтальмології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, голова Львівського обласного товариства офтальмологів, член Американської академії офтальмології, Європейської й Американської асоціації катарактальних і рефракційних хірургів, Європейської асоціації вітреоретинальних хірургів.
Приймає у м.
 Луцьку.
Знання мов:     

Томаш Жарновський

Доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри офтальмології ім. проф. Тадеуша Крвавіча та клініки очних захворювань Медичного університету в м. Любліні (Польща), член Європейської асоціації офтальмологів, робочих груп та асоціацій польських, європейських і світових офтальмологічних наукових товариств.
Приймає у містах Наленчуві, Жешуві, Кракові (Польща), Луцьку.
Знання мов:    


Єремеєва Тетяна Вікторівна

Головний лікар Центру хірургії ока проф. Загурського в м. Луцьку, лікар офтальмолог вищої кваліфікаційної категорії, спеціаліст із організації управління охорони здоров’я, член Польського товариства офтальмологів, Українського товариства офтальмологів. 2001 р. закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. Пройшла такі стажування: «Мікрохірургія ока з імплантацією штучного кришталика», «Лазерні технології в офтальмології», «Курс французької школи оптометрії. Прогресивні лінзи», «Мікрохірургія і факоемульсифікація», оптометричні курси академії Essilor «Прогресивні лінзи» (м. Київ); «Лазерні інтроаокулярні технології в офтальмології» МНТК ім. Федорова (м. Санкт-Петербург, Росія); «Курс по вітреоретинальній хірургії» (м. Одеса); «Іноваційні технології в офтальмології, ОКТ» (м. Запоріжжя); курс «Факоемульсифікація катаракти» (м. Люблін, Польща); курс «Факоемульсифікація катаракти» (Клініка Доктора Агарвала м. Ченаї, Індія).
Пройшла багаточисельні стажування на кафедрі ім. проф. Крвавіча Люблінського медичного інституту (Польща).
Делегат всіх українських, європейських конференцій та Світових конгресів по офтальмології.
Приймає у м. Луцьку.
Знання мов:     


Кулієва Ірина Ясарівна

Лікар вищої категорії.
1989 р. закінчила Чернівецький державний медичний інститут. У 1990 р. пройшла інтернатуру на базі Волинської обласної клінічної лікарні. 1990–1992 рр. – офтальмолог Луцької міської поліклініки, з 1993 р. – Волинської обласної клінічної лікарні. Пройшла такі курси підвищення кваліфікації: «Мікрохірургія ока», «Контактна корекція зору» (м. Київ); «Мікрохірургія катаракти та глаукоми» (м. Наленчув, Польща); «Діагностика та лікування захворювань сітківки» (м. Одеса); «Лазерні методи лікування захворювань ока» (м. Санкт-Петербург, Росія). Учасник багатьох міжнародних семінарів, симпозіумів, з’їздів, конференцій.; "Сучасні технології лікування вітреоретинальних патологій-2012" при МНТК «Мікрохірургії ока» імені академіка С.Н.Федорова.
Учасник багатьох міжнародних семінарів, симпозіумів, з’їздів, конференцій.
Приймає у м. Луцьку.
Знання мов:     


Коноваленко Олена Валентинівна

Лікар вищої категорії.

1992 р. закінчила Львівський державний медичний інститут. Із 1992 по1996 р. навчалась у клінічній ординатурі ЛДМІ на кафедрі офтальмології. З 1997 р. – лікар-офтальмолог Волинської обласної клінічної лікарні. Пройшла такі стажування: «Мікрохірургія катаракти та глаукоми» (м. Наленчув, Польща); «Лазерні методи лікування захворювань очей», «Оптометрія та контактна корекція зору» (м. Київ); «Оптометрія та сучасні методи корекції зору» (м. Санкт-Петербург, Росія), в інституті «THE VISION CARE INSTITUTE of Gohnson&Gohnson» (США–Москва). Приймала участь у численних республіканських міжнародних регіональних симпозіумах, конференціях, семінарах.
Приймає у м. Луцьку.
Знання мов:     


Мельник Тетяна Іванівна

Лікар  вищої категорії.
1989 р. закінчила Чернівецький державний медичний інститут. У 1990 р. пройшла інтернатуру на базі ВОКЛ, ВОДЛ. Із 1991 р. – лікар-офтальмолог Луцької міської дитячої поліклініки. Учасник регіональних республіканських і міжнародних конференцій. Пройшла такі курси підвищення кваліфікації: «Вибрані питання дитячої офтальмології»; «Дитяча офтальмологія. Оптометрія»; «Актуальні питання дитячої офтальмології»; «Діагностика та лікування вродженої патології зору у дітей»; «Гостра патологія зору у дітей, лікування»; «Оптометрія. Рефрактометрія», оптометричні курси академії Essilor «Прогресивні лінзи» (м. Київ). 
Приймає у м. Луцьку.
Знання мов:     


Бачинська Надія Володимирівна
Лікар вищої категорії. 
2006 р. закінчила Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького. Пройшла спеціалізацію на базі офтальмологічного травмцентру Волинської обласної клінічної лікарні та на кафедрі очних хвороб факультету післядипломної освіти ЛНМУ. З 2007 р. працює викладачем очних хвороб медичного коледжу «Монада». З 2008 р. – лікар-ординатор офтальмологічного відділення Волинської обласної клінічної лікарні. Учасник численних регіональних, республіканських і міжнародних конференцій, симпозіумів. Пройшла ряд стажувань і практичних семінарів із оптичної та контактної корекції, в тому числі з підбору прогресивних окулярів на базі Санкт-Петербурзького медико-технічного коледжу. З 2009 р. – лікар-офтальмолог Центру хірургії ока проф. Загурського (м. Луцьк).
Приймає у м. Луцьку.
Знання мов:    


Доктор медичних наук Барбара Бізьорек

Доктор медичних наук. Працює в клініці Медичного університету у м. Любліні (Польща) з 1992 р. Пройшла стажування та навчання в Університеті Іллінойсу (м. Чикаго, США) й Університеті Коламбія (м. Нью-Йорк, США). Належить до групи експертів у дитячій офтальмології та діагностиці, з лікування увеїту. Член ради Товариства офтальмо-імуно-інфектології в Європі та співпрацює у цій галузі з видатними фахівцями з Європи, Азії та США. Пройшла стажування з лікування косоокості та поганого зору під керівництвом професорів Кжистковей і Нурдена. Спрівпрацює з проф. Егерсом із Університету Коламбія (м. Нью-Йорк, США).
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща).
Знання мов:   

Доктор медичних наук Славомир Цісецький

Доктор медичних наук. 1996 р. закінчив Медичний університет в м. Лодзі й Університет Рурського регіону (м. Бохум, Німеччина). Окрім того, пройшов численні навчання та стажування в різних країнах Європи: Санкт-Галлен (Швейцарія), Франкфурт-на-Майні, Берлін, Бремен (Німеччина), Палермо, Генуя (Італія). Спеціалізується в галузі хірургічного та консервативного лікування захворювань сітківки та скловидного тіла. Працює в офтальмологічних клініках у м. Лодзі (Польща) й у Литві, амбулаторній клініці одного дня Північно-західного офтальмологічного центру у Франкфурті-на-Майні (Німеччина).
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща).
Знання мов:   

Доктор медичних наук Юстина Клос-Рола

Доктор медичних наук. Працює у клініці офтальмології Медичного університету у м. Любліні (Польща) з 1998 р. У 2002 та 2004 рр. склала міжнародні іспити з офтальмології на початковому та клінічному рівнях. Пройшла стажування у Парижі, Празі та Сан-Франциско, в тому числі і під керівництвом проф. Аббота. Спеціалізується у лікуванні глаукоми.
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща).
Знання мов:   

Професор Ференц Кун

Професор. Належить до найвизначніших і найвідоміших у світі фахівців у лікуванні захворювань сітківки й уражень ока. Мешкає у м. Бірмінгемі, штат Алабама, США. Є віце-президентом Американського товариства травм ока, віцепрезидентом Світового товариства травм ока, професором офтальмології в Університеті Алабама, директором клінічних досліджень у Фонді Хелен Келлер у США, а також професором Університету в м. Пексі (Угорщина).
Отримав міжнародні нагороди та відзнаки. У 2008 р. зарахований до найкращих американських офтальмологів.
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща).
Знання мов:    

Доктор медичних наук Єжи Мацкевич

Доктор медичних наук. Із 1987 р. працює у клініці офтальмології Медичного університету в м. Любліні (Польща). Спеціалізується у хірургії скловидного тіла та сітківки. Пройшов стажування в США, Данії, Німеччині й ін. Є одним із провідних спеціалістів у цій галузі в Польщі. Автор понад 40 наукових публікацій і 100 доповідей на польських і закордонних конференціях. Член Американського товариства фахівців захворювань сітківки, Європейського товариства вітреоретинальних хірургів та Асоціації дослідників зору та офтальмології.
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща).
Знання мов:    

Доктор медичних наук Аркадіуш Погжебєльскі

Доктор медичних наук. 1995 р. закінчив медичний факультет Університету Шемельвейса в м. Будапешті. Працює на кафедрі офтальмології Медичного Ягелонського університету у м. Кракові (Польща) на посаді доцента. Пройшов численні стажування та навчання у Португалії, Німеччині, США та Великобританії. Спеціалізується в офтальмологічній онкології та пластичній хірургії очей.
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща).
Знання мов:    

Кандидат медичних наук Моніка Полак

Кандидат медичних наук. Працює у клініці офтальмології Медичного університету в м. Любліні (Польща) з 1999 р. В 2003–2004 рр. склала міжнародні іспити на початковому та клінічному рівнях. Пройшла ряд стажувань у галузі діагностики та лікування глаукоми й увеїту.
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща).
Знання мов:    

Доктор медичних наук Роберт Рейдак

Доктор медичних наук. Працює у клініці офтальмології медичного Університету в м. Любліні й Інституті експериментальної та клінічної медицини Польської академії наук у м. Варшаві (Польща). Пройшов ряд стажувань у Німеччині й Італії. Спеціалізується у галузі хірургії катаракти, скловидного тіла та сітківки. Автор понад 50 публікацій і 100 виступів на польських і міжнародних конференціях, з’їздах офтальмологів. За наукову діяльність отримав нагороди та відзнаки, в тому числі в містах Лондоні, Берліні та Ліндау. Постійно співпрацює з клініками Ерланген, Тюбінгена та Франкфурта-на-Майні (Німеччина).
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща).
Знання мов:    

Кандидат медичних наук Анна Свєнх-Зубілевич

Кандидат медичних наук. Працює у клініці офтальмології Медичного університету в м. Любліні (Польща) з 1992 р. Пройшла численні стажування в Польщі та закордоном, у тому числі в містах Віндсоржі, Берліні, Ерлагені та Парижі, де у 1999–2001 рр. працювала під керівництвом проф. Жізель Субрейн у клініці Кретейл. Спеціалізується у діагностиці та лікуванні захворювань сітківки, особливо діабетичній ретинопатії та макулярній віковій дегенерації сітківки. Є членом Наукової ради та консультантом Товариства макулярної дегенерації сітківки в Польщі. Належить до експертів у галузі флюорисцентної ангіографії, ОСТ, лазеролікування й ін’єкцій у скловидне тіло (в тому числі Люцентіс).
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові.
Знання мов:    

Ростислав Валіхновський

Ростислав Валіхновський – Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ), директор і засновник медичного центру «Клініка Доктора Валіхновського» (Valikhnovski MD) з 1998 року Навчався в Тернопільському державному медичному університеті імені академіка І.Я. Горбачевського на факультеті лікувальної справи. Закінчивши інститут з червоним дипломом, вчився в інтернатурі за спеціальністю «Загальна хірургія» на базі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Академії медичних наук України. А з 2005 року по 2006 рік проходив навчання в Інституті загальної та невідкладної хірургії АМН України у м.Харкові. Пізніше проходив стажування за спеціальністю «Інтенсивна терапія» в Оттаві (Канада), а також - за спеціальністю «Пластична та реконструктивна хірургія» в HFI Clinic м.Toронто (Канада).
Приймає у: Києві, Рівному, Львові, Мукачево, Івано-Франківську.
Знання мов:    Лікарі - судинні хірургиБіднюк Роман Миколайович 
Лікар першої категорії, член Європейського товариства флебологів, Балтійського товариства флебологів, Асоціації судинних хірургів і ангіологів України. Учасник щорічного Міжнародного форуму з мініхірургії і флебектомії при варикозній хворобі (м. Франкфурт, Німечинна). 
У 2000 р. закінчив Дніпропетровську державну медичну академію. 
З 2002 р. – хірург Луцької міської поліклініки № 3. З 2003 р. – лікар-ординатор у відділенні торакальної хірургії, з 2005 р. – у відділенні судинної хірургії Волинської обласної клінічної лікарні. 
Пройшов такі курси підвищення кваліфікації: 

-спеціалізація з судинної хірургії (м. Київ, 2005 р.);

«Ургентні стани в хірургії магістральних судин», «Принципи консервативного та хірургічного лікування оклюзійно-стенотичних захворювань артерій», «Діагностика та лікування хронічної ішемії мозку», «Діагностика та лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок» (м. Львів, 2005–2011 рр.);  
«Склеротерапія в лікуванні варикозної хвороби» (Німеччина–Польща);  
«Ендовенозна лазерна коагуляція в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок» (м. Санкт-Петербург, Росія 2012 р.);    

"Ендовенозна лазерна коагуляція з курсом мініфлебектомії" (м. Рига, Латвія 2012 р.)  

- з ультразвукової діагностики (м. Рівне, Львів, 2012 р.). 

Неодноразово проходив стажування в клініці хірургії судин і ангіології Медичного університету в м. Любліні (Польща, 2011–2012 рр.)

Учасник багатьох українських і міжнародних семінарів, симпозіумів, з’їздів, конференцій із судинної хірургії.
Приймає у: Луцьку 
Знання мов:    

Пісачук Сергій Васильович 

Лікар першої категорії, член Європейського товариства флебологів, Балтійського товариства флебологів, Асоціації судинних хірургів і ангіологів України. Учасник щорічного Міжнародного форуму з мініхірургії і флебектомії при варикозній хворобі (м. Франкфурт, Німечинна).

У 2002 р. закінчив Львівський державний медичний університет ім. Д. Галицького. З 2005 р. – відділення судинної хірургії Волинської обласної клінічної лікарні.  

Пройшов такі курси підвищення кваліфікації:

-спеціалізація з судинної хірургії (м. Київ, 2005 р.);

«Ургентні стани в хірургії магістральних судин», «Принципи консервативного та хірургічного лікування оклюзійно-стенотичних захворювань артерій», «Діагностика та лікування хронічної ішемії мозку», «Діагностика та лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок» (м. Львів, 2005–2011 рр.);  
«Склеротерапія в лікуванні варикозної хвороби» (Німеччина–Польща);  
«Ендовенозна лазерна коагуляція в лікуванні варикозної хвороби нижніх кінцівок» (м. Санкт-Петербург, Росія 2012 р.);    

"Ендовенозна лазерна коагуляція з курсом мініфлебектомії" (м. Рига, Латвія 2012 р.)  

- з ультразвукової діагностики (м. Рівне, Львів, 2012 р.). 

Неодноразово проходив стажування в клініці хірургії судин і ангіології Медичного університету в м. Любліні (Польща, 2011–2012 рр.)

Учасник багатьох українських і міжнародних семінарів, симпозіумів, з’їздів, конференцій із судинної хірургії.
Знання мов:    

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"