Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

+38 (066) 077 00 88

+38 (093) 077 00 88

TUV

Відділення

Діагностичне відділення


Вчасне та якісне обстеження – запорука успішного лікування!

Завдяки сучасним технологіям стало можливим надавати допомогу тим людям захворювання яких раніше вважалися безнадійними. Правда для цього традиційного огляду у кабінеті офтальмолога, який добре пам’ятають наші батьки тепер не достатньо.

Колектив Центру хірургії ока проф. Загурського йде в ногу з часом: опановує новітні методики діагностики та лікування захворювань очей, поповнює арсенал діагностичного та операційного блоку новим обладнанням. Щодня у нашій клініці приймає 5 лікарів-офтальмологів, у тому числі і дитячий спеціаліст.

Серед новітніх технологій, які щодня використовуються
у Центрі хірургії ока проф. Загурського:


 


Новітні тонометри для безболісного вимірювання внутрішньоочного тиску, що так важливо для ранньої діагностики глаукоми. Його норма залежить від методу вимірювання, але не більше як 21-23 мм. рт. ст.).У нашій клініці внутрішньоочний тиск вимірюють трьома способами: за системою Гольдмана, Паскаля і безконтактним пневмотонометром.

 


 


Oптично-когерентний томограф (ОКТ). Цей апарат дає можливість дослідити сітківку і зоровий нерв на мікронному рівні. Процедура триває лише кілька хвилин, при цьому пацієнт не відчуває дискомфорту. Зображення, що подається на монітор дає можливість вчасно виявляти патології сітківки та зорового нерва.

 


Фундус камера дозволяє отримати детальну інформацію про стан очного дна, а також відстежити найдрібніші зміни, які не можна виявити при звичайній офтальмоскопії. За допомогою такого медичного апарату лікар-офтальмолог має можливість здійснювати якісну автоматичну зйомку (окремі знімки або відео-серію), зберігати їх і порівнювати у процесі лікування. Кольорове зображення миттєво відображається на екрані монітору, що виключає можливість отримання помилки.

 Автоматичний лазерний біометр. За допомогою такого унікального апарату лікар без проблем, з точністю до міліметра, може розрахувати параметри ока (довжину, глибину і т. п.). Апарат використовується у діагностиці хворих на катаракту. Для досягнення найкращого результату і максимальної чіткості зору пацієнтів після операції, лікар розраховує силу інтраокулярної лінзи для кожного хворого індивідуально.


 

УЗД апарат
. Ультразвуковий метод дослідження, почали використовувати в офтальмологічній практиці ще з 50 років минулого століття. Цей метод дозволяє дослідити структуру ока, виявити помутніння скловидного тіла, відшарування сітківки, внутрішньо очні пухлини або сторонні тіла. УЗД є безпечним і безболісним методом дослідження, без обмеження по віку і загальному стану пацієнта.
Комп’ютерний периметр. Служить для дослідження поля зору та периферичного зору  при захворюваннях зорового нерва. Дозволяє визначити функціональний стан сітківки і зорового нерва при початковій глаукомі, а також у процесі лікування. Крім того, за допомогою периметра можна визначити світлочутливість сітківки у будь-якій ділянці.Безконтактний педіатричний авторефрактор Plusoptix. Особливо необхідний такий прилад для обстеження маленьких пацієнтів. На відстані кількох метрів апарат дозволяє визначити будову ока дитини та спрогнозувати ризик виникнення косини, зокрема, у дітей починаючи з 6 місячного віку. Така діагностика зручна не тільки для лікарів, а й для пацієнтів, адже дитина не хвилюється і під час обстеження знаходиться на руках у мами.


Наявність такої високотехнологічної апаратури дозволяє встановити точний діагноз, а також значно прискорити та полегшити сам процес діагностування пацієнтів з порушеннями зору. 

Ми робимо усе можливе, щоб допомогти кожному нашому пацієнту!
 
Разом з тим, варто пам’ятати -  тільки спільними зусиллями хворобу можна подолати!

Діагностичне відділення ціни

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 +38 (093) 0 77 00 88 +38 (066) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"