Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

TUV

Захворювання

Діабетична ретинопатія


Діабетична ретинопатія - захворювання очей, яке виникає, як ускладнення при цукровому діабеті. Це одна з основних причин сліпоти. У зону ризику потрапляють люди, як з інсулінозалежним, так і з інсулінонезалежним типом діабету. Рання діагностика та своєчасне лікування - єдино вірний шлях запобігти появі патологічних змін, які можуть привести до повної втрати зору. Якщо ви шукайте хорошу офтальмологічну клініку в Україні, звертайтеся в Центр хірургії ока проф. Загурського. До ваших послуг ультрасучасне обладнання та новітні методики для проведення повного офтальмологічного обстеження та профілактичних процедур. Є відділення вітреоретинальной хірургії, де здійснюється лікування складних форм діабетичної ретинопатії.Оптично-когернетна томографія

ПАМ`ЯТАЙТЕ, діагностика на пізніх стадіях захворювання значно підвищує ріст витрат на лікування. Не відкладайте і записуйтеся на прийом до офтальмолога прямо зараз.

Діабетична ретинопатія: симптоми, стадії. Глікований гемоглобін

Цукровий діабет (ЦД) - одне з найпоширеніших захворювань сучасності. ЦД часто супроводжується серйозними ускладненнями, які, в свою чергу, призводять до інвалідності, а то й смерті. У сучасному світі діабетична ретинопатія - одна з найпоширеніших причин сліпоти. Це захворювання зустрічається у всіх групах населення: як у дітей, так і у літніх людей.

Клінічна форма діабетичної ретинопатії залежить від компенсації цукрового діабету і тривалості захворювання (стажу). Одним з найважливіших показників стану компенсації хворих на цукровий діабет є рівень глікованого гемоглобіну. Цей біохімічний показник відображає середній вміст цукру в крові за певний період (за 3 міс). Показник глікованого гемоглобіну - це маркер ризику розвитку ускладнень цукрового діабету.

У Центрі хірургії ока проф. Загурського використовується спеціальний аналізатор, який дозволяє швидко визначити рівень глікованого гемоглобіну, що має величезне значення для ефективного лікування діабетичної ретинопатії при цукровому діабеті. Час проведення тесту - 5 хвилин. Чим вище показник глікованого гемоглобіну, тим, відповідно, вище глікемія і ризик розвитку ускладнень цукрового діабету з боку очей. Офтальмологи встановили, що зниження рівня глікованого гемоглобіну на 10% допоможе знизити ризик розвитку діабетичної ретинопатії на 45%.

Ступінь тяжкості визначається також наявністю супутніх захворювань або патологій. Якщо у вас гіпертонічна хвороба і ви страждаєте на цукровий діабет, діагностичне обстеження в офтальмологічній клініці варто проходити регулярно.

Діабетична ретинопатія: діагностика в клініці

Обов`язкова діагностика у лікаря-офтальмолога дозволить виявити захворювання на ранньому етапі, коли патологічні зміни не супроводжуються зниженням зорових функцій. Варто підкреслити, що багато пацієнтів звертаються за медичною допомогою з великим запізненням. Якщо лікування починається на пізніх стадіях діабетичної ретинопатії, існує високий ризик незворотньої втрати зору.

Комплексна високоспеціалізована офтальмологічна діагностика «Цукровий діабет» проводиться 1 раз на 6 місяців:

  • Вимірювання параметрів ока – авторефкератометрія.
  • Пахіметрія - вимірювання товщини рогівки.
  • Гоніоскопія – це метод оцінки кута передньої камери.
  • Cтереобіомікроскопія – огляд очного дна за допомогою щілинної лампи з використанням лінз Hruby, Volk.
  • Вимірювання очного тиску трьома різними методами: пневмотонометрія на Reichert,  контурна  тонометрія Рascal, та апланаційна  тонометрія Goldmann.
  • Оптично-когерентна томографія сітківки надає можливість оцінити диск зорового нерву, поміряти товщину нервових волокон.
  • Фотографування очного дна за допомогою фундус-камери в звичайному режимі і в режимі аутофлуоресценціі.


Фото-відео реєстрація очного дна

Додаткові спеціалізовані методи офтальмологічної діагностики при складних захворюваннях очей:

  • УЗД очей при наявності значних помутнінь в склоподібному тілі і кришталику.
  • Флуоресцентна ангіографія сітківки на фундус-камері (по показах).

Раніше хворих з вираженими стадіями ДР вважали приреченими. Сьогодні застосування адекватних методів лікування дозволяє поліпшити зір навіть у таких пацієнтів. Своєчасна діагностика, лікування та профілактика ДР на початкових стадіях дозволить не тільки зменшити фінансові витрати на лікування, але і поліпшити якість їхнього життя.

Діабетична ретинопатія: лікування в Центрі хірургії ока проф. Загурського

За даними світових досліджень, очні краплі та інші традиційні медикаментозні засоби неефективні для попередження і розвитку діабетичної ретинопатії. Єдиним ефективним засобом у профілактиці попередження виникнення важких форм діабетичної ретинопатії сітківки є лазерна коагуляція сітківки. Даний метод дозволяє попередити більше 70% ускладнень, які можуть призвести до незворотної втрати зору.Панретинальна лазерна коагуляція сітківки
Слід пам`ятати, що панретинальна лазерна коагуляція не додає хворому зору. Її проводять тільки з профілактичною метою, щоб зберегти зір і запобігти сліпоті при цукровому діабеті. Процедура є абсолютно безболісною.

При складних і задавлених стадіях діабетичної ретинопатії хворі потребують вітреоретинальної операції. Вітректомія - хірургічне втручання на задньому відрізку ока з усуненням зростів, мембран та розправлення відшарованої сітківки. Це «операція надії». Останні тенденції в світі - це малоінвазивна амбулаторна вітреоретинальна хірургія за технологіями 25G, 27G. Ознайомитися з цінами на процедури ви можете, вивчивши прайс на сайті.

Не відкладайте діагностику! Чим раніше захворювання буде виявлено, тим менше грошей ви витратите на лікування. Телефонуйте прямо зараз для запису на прийом до офтальмолога (0332) 77 00 88.

Діабетична ретинопатія ціни

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"