Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

+38 (066) 077 00 88

+38 (093) 077 00 88

TUV

Головна

КонсультантиКонсультанти

 

Збігнєв Загурський
Доктор медичних наук, професор, засновник мережі офтальмологічних клінік, член правління Міжнародної асоціації офтальмології та Міжнародної академії офтальмологів, член робочих груп та асоціацій польських, європейських і світових офтальмологічних наукових товариств.
Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща), Луцьку.
Знання мов:

 

 

Ференц Кун
Доктор медичних наук, професор, належить до найвизначніших та найвідоміших в світі фахівців у лікуванні захворювань сітківки та уражень ока. Мешкає у Бірмінгемі, штат Алабама, США. Є президентом Американського Товариства Травм Ока, віцепрезидентом світового Товариства Травм Ока, професором офтальмології у університеті Алабама, директором клінічних досліджень у фонді Хелен Келлер в США а також професором Університету в Пекс Угорщина.
Отримав особисті міжнародні нагороди та відзнаки. У 2008 році зарахований до найкращих американських офтальмологів.
Приймає у: Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові
Знання мов:    

Ховард Еггерс
Професор клінічної офтальмології у Університеті Коламбія у Нью Йорку (США). Є відомим фахівцем в галузі консервативного та хірургічного лікування косоокості. Написав ряд розділів, що стосуються лікування косоокості в підручниках по офтальмології та є автором безлічі наукових публікацій, в основному з питань патфізіології низького зору та лікування посттравматичної косоокості. Член Американської Академії Офтальмології та Американської Асоціації Дитячої Офтальмології та Косоокості. За свою діяльність був неодноразово нагороджений Американською Академією Офтальмології та Університетом Коламбія, Нью Йорк.
Приймає у: Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові
Знання мов:    Гай Бен Сімон
Професор офтальмології
на факультеті медицини Сакллер, в Тель-Авівському університеті в Ізраїлі. Директор Інституту хірургії орбіти, окулопластики та слізних шляхів в Sheba Medical Center, Тель-Шомер, Ізраїль, директор стипендіальної програми окулоплатсичної офтальмохірургіїінституту Гольдшлєгера Goldschlegera, голова Ізраїльського окулопластичного товариства та член Американського товариства реконструктивної та окулопластичної хірургії (ASOPRS). Автор понад 90 оригінальних рецензованих статей та книг з окулопластиної хірургії.
Професор Бен Сімон консультує наших пацієнтів на основі медичних документів та фотоматеріалів.
Приймає у:
Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові
Знання мов:   


 
 

Єжи Мацкевич
 
Доктор медичних наук. Із 1987 р. працює у клініці офтальмології Медичного   університету в м. Любліні (Польща). Спеціалізується у хірургії скловидного   тіла та сітківки. Пройшов стажування в США, Данії, Німеччині й ін. Є одним із   провідних спеціалістів у цій галузі в Польщі. Автор понад 40 наукових   публікацій і 100 доповідей на польських і закордонних конференціях. Член   Американського товариства фахівців захворювань сітківки, Європейського   товариства вітреоретинальних хірургів та Асоціації дослідників зору та   офтальмології. 
 Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща). 
 Знання мов:    

 
Аркадіуш Погжебєльскі
 
Доктор медичних наук. 1995 р. закінчив медичний факультет Університету   Шемельвейса в м. Будапешті. Працює на кафедрі офтальмології Медичного   Ягелонського університету у м. Кракові (Польща) на посаді доцента.   Пройшов численні стажування та навчання у Португалії, Німеччині, США та   Великобританії. Спеціалізується в офтальмологічній онкології та пластичній   хірургії очей. 

 Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща). 
 Знання мов:    


Моніка Полак
Кандидат медичних наук. Працює у клініці офтальмології Медичного   університету в м. Любліні (Польща) з 1999 р. В 2003–2004 рр. склала   міжнародні іспити на початковому та клінічному рівнях. Пройшла ряд   стажувань у галузі діагностики та лікування глаукоми й увеїту. 
 Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща). 
 Знання мов:     


Роберт Рейдак
 
Доктор медичних наук Працює у клініці офтальмології медичного  Університету в м. Любліні й Інституті експериментальної та клінічної  медицини Польської академії наук у м. Варшаві (Польща). Пройшов ряд   стажувань у Німеччині й Італії. Спеціалізується у галузі хірургії катаракти,   скловидного тіла та сітківки. Автор понад 50 публікацій і 100 виступів на   польських і міжнародних конференціях, з’їздах офтальмологів. За наукову   діяльність отримав нагороди та відзнаки, в тому числі в містах Лондоні,   Берліні та Ліндау. Постійно співпрацює з клініками Ерланген, Тюбінгена та   Франкфурта-на-Майні (Німеччина). 
 Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові (Польща). 
 Знання мов:     


Анна Свєнх-Зубілевич 
Кандидат медичних наук
Працює у клініці офтальмології Медичного університету в м. Любліні (Польща) з 1992 р. Пройшла численні стажування    в  Польщі та закордоном, у тому числі в містах Віндсоржі, Берліні, Ерлагені та  Парижі, де у 1999–2001 рр. працювала під керівництвом проф. Жізель       Субрейн у клініці Кретейл. Спеціалізується у діагностиці та лікуванні         захворювань сітківки, особливо діабетичній ретинопатії та макулярній       віковій   дегенерації сітківки. Є членом Наукової ради та консультантом    Товариства   макулярної дегенерації сітківки в Польщі. Належить до           експертів у галузі    флюорисцентної ангіографії, ОСТ, лазеролікування     та ін’єкцій у скловидне тіло (в тому числі Люцентіс).

Приймає у містах Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові. 
Знання мов:    Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 +38 (093) 0 77 00 88 +38 (066) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"