Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

TUV

Головна

Консультанти


Збігнєв Загурський
Доктор медичних наук, професор,
Засновник мережі офтальмологічних клінік,
Член правління Міжнародної Асоціації Офтальмології та Міжнародної Академії Офтальмологів,
Член робочих груп та асоціацій польських, європейських та світових офтальмологічних наукових товариств.
Приймає у: Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові, Луцьку
Знання мов:     

Професор Ференц Кун

Належить до найвизначніших та найвідоміших в світі фахівців у лікуванні захворювань сітківки та уражень ока. Мешкає у Бірмінгемі, штат Алабама, США. Є президентом Американського Товариства Травм Ока, віцепрезидентом світового Товариства Травм Ока, професором офтальмології у університеті Алабама, директором клінічних досліджень у фонді Хелен Келлер в США а також професором Університету в Пекс Угорщина.
Отримав особисті міжнародні нагороди та відзнаки. У 2008 році зарахований до найкращих американських офтальмологів.
Приймає у: Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові
Знання мов:    

Професор Еггерс
Професор клінічної офтальмології у Університеті Коламбія у Нью Йорку (США). Є відомим фахівцем в галузі консервативного та хірургічного лікування косоокості. Написав ряд розділів, що стосуються лікування косоокості в підручниках по офтальмології та є автором безлічі наукових публікацій, в основному з питань патфізіології низького зору та лікування посттравматичної косоокості. Член Американської Академії Офтальмології та Американської Асоціації Дитячої Офтальмології та Косоокості. За свою діяльність був неодноразово нагороджений Американською Академією Офтальмології та Університетом Коламбія, Нью Йорк.
Приймає у: Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові
Знання мов:    


Професор Бен Сімон
Професор офтальмології на факультеті медицини Сакллер, в Тель-Авівському університеті в Ізраїлі. Директор Інституту хірургії орбіти, окулопластики та слізних шляхів в Sheba Medical Center, Тель-Шомер, Ізраїль, директор стипендіальної програми окулоплатсичної офтальмохірургіїінституту Гольдшлєгера Goldschlegera, голова Ізраїльського окулопластичного товариства та член Американського товариства реконструктивної та окулопластичної хірургії (ASOPRS). Автор понад 90 оригінальних рецензованих статей та книг з окулопластиної хірургії.
Професор Бен Сімон консультує наших пацієнтів на основі медичних документів та фотоматеріалів.
Приймає у: Наленчуві, Любліні, Жешуві, Кракові
Знання мов:   Суміжні спеціалісти


У Центрі хірургії ока проф. Загурського запроваджена програма «Консультації суміжних спеціалістів». Для зручності й економії часу пацієнтів можна отримати кваліфіковану допомогу фахівців щодо корекції супутніх патологій для досягнення високих результатів у лікуванні офтальмологічних захворювань.

У нас приймають: лікар-ендокринолог, лікар-терапевт, лікар-невропатолог, лікар-анестезіолог.

 

Коренюк Людмила Гнатівна
Лікар-ендокринолог вищої категорії.          
В 1991 році закінчила Одеський державний медичний інститут ім. М.І.Пирогова  за спеціальністю – лікувальна справа. З 2006 року – лікар-ендокринолог консультативної поліклініки Волинської обласної клінічної лікарні. Загальний лікарський стаж 20 років, стаж по спеціальності 7 років.  Закінчила курси по спеціалізації ендокринології на базі Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Харківської медичної академії післядипломної освіти, Вінницького національного медичного  університету ім. І.М. Пирогова. Проходила тематичні стажування: «Клінічна імунологія та алергологія» (м. Львів), «Гінекологічна ендокринологія» (м. Київ), «Вибрані питання клінічної ендокринології» (м. Київ), «Лікування хворих з діабетичною нейропатією та синдромом діабетичної стопи» (м. Київ) та ін. Учасниця Конгресу Асоціації ендокринологів України, численних республіканських конференцій, міжнародних семінарів, симпозіумів, з’їздів.
Приймає у м. Луцьку.
Знання мов: 


 

Данилкова Людмила Володимирівна
Лікар-терапевт вищої категорії.
У 1997 році закінчила Ужгородський Державний університет, медичний факультет за спеціальністю лікувальна справа.
Протягом 1997-1999 років пройшла інтернатуру на базі Львівського Державного медичного університету за спеціальністю " Загальна практика - сімейна медицина". Із 1999 року терапевт Волинської обласної клінічної лікарні. У 2008 році стажування на базі  Львівського Державного медичного університету ім. Д.Галицького за спеціальністю "Терапія". Пройшла такі курси підвищення кваліфікації: " Вибрані питання радіаційної медицини та радіаційної безпеки", " Клінічна імунологія та алергологія", " Основні питання гастроентерології та дієтології" та інші. Учасниця регіональних, республіканських та міжнародних конференцій, симпозіумів.
Приймає у м. Луцьку.
Знання мов:
 

Білецька Ольга Володимирівна
Лікар-невролог першої категорії.

2004р. закінчила Тернопільську державну медичну академію.
В 2004-2005рр. –  інтернатура за спеціальністю неврологія на базі Сімферопільського державного медичного університету. З 2005р. працювала лікарем-неврологом Скадовського ТМО. З 2008р.- лікар-невролог  неврологічного відділення Луцької міської клінічної лікарні. В 2008р пройшла стажування у відділенні функціональної діагностики ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П.Рамоданова АМН України» за циклом «Функціональна діагностика захворювань нервової системи: електронейроміографія». Володіє усіма методиками ЕНМГ. В 2009р пройшла курси підвищення кваліфікації на базі Львівського національного медичного університету». Є членом Української Асоціації клінічних нейрофізіологів та Української  Асоціації боротьби з інсультом.
Приймає у м. Луцьку.
Знання мов:
 
Марунчак Андрій Михайлович
Лікар вищої категорії.

1989 р. закінчив Чернівецький державний медичний інститут. У 1990 р. пройшов інтернатуру на базі Волинської обласної клінічної лікарні за спеціальністю «Анестезіологія». З 1990 року – лікар-анестезіолог Волинської обласної клінічної лікарні. Пройшов такі курси підвищення кваліфікації: за основною спеціальністю - на базі Київського інституту післядипломної освіти лікарів та факультету післядипломної освіти лікарів Львівського медичного університету. Проходив тематичне стажування на базі Київського центру хірургії ока по темах: «Анестезіологічне забезпечення амбулаторної хірургії катаракти і глаукоми», «Анестезіологічне забезпечення амбулаторних вітреоретинальних втручань». Учасник багатьох міжнародних семінарів, симпозіумів, з’їздів, конференцій.
Член українсько-польського товариства лікарів.
Приймає у м. Луцьку.
Знання мов:    


 

Баран Андрій Віталійович
Лікар вищої категорії

1999 р. закінчив Чернівецький державний медичний інститут. У 2000 р. пройшов інтернатуру на базі Волинської обласної клінічної лікарні за спеціальністю «Анестезіологія». З  2001 року – лікар-анестезіолог Волинської обласної клінічної лікарні. Пройшов такі курси підвищення кваліфікації: за основною спеціальністю - на базі Київського інституту післядипломної освіти лікарів та факультету післядипломної освіти лікарів Львівського медичного університету. Проходив тематичне стажування на базі Київського центру хірургії ока по темах: «Анестезіологічне забезпечення амбулаторної хірургії катаракти і глаукоми», «Анестезіологічне забезпечення амбулаторних вітреоретинальних втручань». Учасник багатьох міжнародних
семінарів, симпозіумів, з’їздів, конференцій.
Приймає у м. Луцьку.
Знання мов:    

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"