Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

+38 (066) 077 00 88

+38 (093) 077 00 88

TUV

Головна

Наші переваги


ЯКІСТЬ, ВІДПОВІДНІСТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ
Центр хірургії ока проф. Загурського відповідає найвищим Європейським стандартам. Це підтверджує Міжнародний сертифікат ISO 9001:2015 «Системи менеджменту якості» компанії Global Certific LLC.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, ДОСВІД, ПРОГРЕСИВНІСТЬ
Задля допомоги людям із проблемами зору ми невпинно вдосконалюємось. Колектив Медичного центру під керівництвом професора Загурського постійно освоює найсучасніші методики лікування та діагностики захворювань очей. Лікарі-офтальмологи приймають активну участь у різноманітних конференціях, симпозіумах, семінарах, ведуть наукову роботу.
Практичний досвід офтальмохірургів клініки – понад 25 000 втручань різної складності.
Амбулаторну вітреоретинальну хірургію за технологією 25G і 27G вперше в Україні започаткували у Центрі хірургії ока проф. Загурського.

  ОБЛАДНАННЯ
Центр хірургії ока проф. Загурського оснащений сучасним офтальмологічним устаткуванням останнього покоління провідних виробників оптичного ринку: Zeiss (Німеччинна),  Alcon (США),  Bausch&Lomb (США), Huvitz (Корея). Це дозволяє діагностувати й ефективно лікувати захворювання будь-якого рівня складності.

СТЕРИЛЬНІСТЬ
У Центрі хірургії ока проф. Загурського функціонує єдина приватна операційна, що оснащена відповідно із санітарно-епідеміологічними вимогами Євросоюзу. Забезпечення найвищого рівня стерильності операційного залу відбувається завдяки триступеневій системі очищення повітря з бактерицидними та фільтрами надтонкого очищення (HEPA – фільтри). Стіни операційної вкриті безшовним матеріалом з антисептичними та антибактерицидними властивостями «Coriаn», що значно знижує ймовірність післяопераційних ускладнень. Під час проведення операцій використовуються тільки одноразові витратні матеріали.

ОПЕРАТИВНІСТЬ, АМБУЛАТОРНЕ ЛІКУВАННЯ
У Центрі хірургії ока проф. Загурського всі оперативні втручання проводяться амбулаторно (без госпіталізації) під місцевою анестезію з постійним кардіомоніторингом і контролем лікаря-анезтезіолога. Це зменшує термін післяопераційної  реабілітації та дозволяє швидко повернутись до нормального повсякденного життя.

КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД
Ми пишаємось тим, що задля комфорту наших пацієнтів надаємо повний комплекс медичних послуг.
В Центрі хірургії ока проф. Загурського консультують суміжні спеціалісти: лікар-терапевт, лікар-ендокринолог, лікар-анестезіолог, лікар-невролог, лікар-судинний хірург.
Клініка співпрацює з провідними медичними лабораторіями України. Ви зможете одразу пройти всі необхідні лабораторні обстеження і отримати результати.
При клініці функціонує салон-магазин «Віденська оптика», де Ви можете замовити та виготовити окуляри будь-якого рівня складності, прогресивні окуляри та підібрати медичну оправу, м’які контактні лінзи, або сонцезахисті окуляри провідних світових брендів.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, СТАБІЛЬНІСТЬ
Міжнародна мережа центрів хірургії ока проф. Загурського вже 15 років дарує людям здоровий погляд і чітке майбутнє. З жовтня 2009 року Центр хірургії ока проф. Загурського успішно працює і в м. Луцьку.

СОЦІАЛЬНА АКТИВНІСТЬ
Центр хірургії ока проф. Загурського бере активну участь у Всесвітній програмі по боротьбі зі сліпотою Vision 2020. Ми є ініціаторами проведення конференцій та навчальних семінарів для лікарів-офтальмологів, інформаційних шкіл для пацієнтів, благодійних проектів для профілактики проблем зору.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД, ДОСТУПНІСТЬ, СЕРВІС, УВАГА
Ми відверто та детально розповідаємо пацієнтам про особливості проведення, перебіг, ризики та можливі наслідки оперативних втручань і лікувальних процедур. Надаємо всі інформаційні матеріали щодо основних захворювань очей.

Ми щодня працюємо над тим, щоб забезпечити найвищий рівень комфорту для кожного!


Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 +38 (093) 0 77 00 88 +38 (066) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"