людям з порушенням зору

Штучні кришталики

Поняття хороший штучний кришталик - частково умовне. Так як необхідно вибрати відповідний. Відповідний саме ВАМ! Штучний кришталик або інтраокулярна лінза (ІОЛ) замовляється і виготовляється спеціально для конкретного пацієнта, він індивідуальний і підходить тільки для ВАС!

Необхідний розмір кришталика для кожного окремого пацієнта розраховується індивідуально за спеціальною математичною формулою. Завдання лікаря точно і вірно виконати вимірювання параметрів ока і ввести ці дані до спеціального приладу, який автоматично проведе обчислення оптичної сили ІОЛ.

 На даний момент існує дві основні групи штучних кришталиків:

МОНОФОКАЛЬНІ і МУЛЬТИФОКАЛЬНІ (біфокальні і трифокальні).

Окремий підвид штучних кришталиків - ТОРИЧНІ.

Справа в тому, що у досить великої кількості людей очі не ідеально круглі, а мають ті чи інші нерівності. Так як «горбинка» на носі або вроджена форма вуха. Ця нерівність оптичної системи очей називається - астигматизм. Після видалення природного кришталика, астигматизм може заважати отримати чіткий післяопераційний зір. Для такої групи пацієнтів були розроблені торичні моделі кришталиків ( є монофокальні і мультифокальні) з можливістю згладити цю нерівність, що значно підвищує якість зображення в пролікованому оці.

МОНОФОКАЛЬНІ КРИШТАЛИКИ (ІОЛ)

  • від 4 000 до 18 000 грн.

Монофокальні або моно-(одно)фокусні кришталики забезпечують чіткий зір тільки на якусь одну відстань. Наприклад, Ви потребуєте чіткого зору вдалину і на середні відстані, а ось для роботи на короткі дистанції згідні користуватися окулярами і це Вас не обтяжує – тоді це Ваш вибір читати далі...

МУЛЬТИФОКАЛЬНІ КРИШТАЛИКИ (ІОЛ)

  • від 32 000 до 56 000 грн.

Мультифокальні або мультифокусні штучні кришталики зробили переворот в хірургії катаракти. Окремий підвид - біфокальні трифокальні та мультифокальні кришталики для корекції астигматизму читати далі...


Звісно, усі моделі штучних кришталиків мають різний хімічний склад, елементи кріплення, будову і ступінь захисту сітківки. Кришталики виготовлені з найкращих матеріалів і мають ряд переваг: на сонці не дають світлових ореолів, при читанні букви не мають тіней, зображення чіткіше у всьому полі зору, а також при їх використанні значно рідше виникає помутніння задньої капсули кришталика ока (вторинна катаракта). Вибір елементів кріплення та вид штучного кришталика інколи хірург може змінювати під час операції.

Вартість лінзи – це не кращий зір, а нові можливості, які Ви можете отримати разом з нею – бачити на дві, а то і три дистанції, не використовуючи взагалі окуляри чи МКЛ, лінза може мати виправляти інші особливості вашого зору надаючи якісне зображення і комфорт.

Наша мета - підібрати лінзу, враховуючи Ваші індивідуальні особливості та побажання!


Штучні кришталики застосовуються з медицині з 1948 року.

Центр хірургії ока професора Загурського має власну базу штучних кришталиків і співпрацює із провідними світовими виробниками ІОЛ. Усі моделі мають сертифікат відповідності від виробника.

ІОЛ імплантується в око раз і назавжди.

ціни