людям з порушенням зору

Варикоз

Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок в наші дні вважається одним з найпоширеніших захворювань в статистиці судинної хірургії. Згідно різноманітних підрахунків світових наукових видань, синдром варикозно розширених вен з різними ступенями проявів зустрічається у більш ніж 60 % обстежених людей, переважна частина яких це жінки. Більшість людей вважають цю патологію лише косметичним дефектом, та мало хто задумується, що нелікування хвороби та її можливі ускладнення часто стають причиною не лише втрати працездатності, але й інвалідизації пацієнта і створення загрозливих для життя станів.Після первинного огляду та УЗД обстеження лікар-флеболог індивідуально підбирає найбільш ефективний і безпечний метод лікування для кожного пацієнта.

Маршрут пацієнта "Варикоз"

Як відбувається лікування варикозно розширених вен? Пройдіть операційний день крок за кроком.

01

Хірургія ЕВЛК

Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) - це малоінвазивний та один з сучасніших методів лікування варикозної хвороби вен, це повноцінна заміна традиційним оперативним втручанням. Основна суть цього методу полягає в термічному ураженні стінок судин певною дозою теплової енергії.

Через маленькі проколи на гомілці, або стегні у просвіт ураженої (розширеної) варикозом вени вводиться лазерний провідник. Лікар-флеболог стежить за просуванням світловоду в режимі реального часу за допомогою УЗД апарату. Потім вмикається лазерне випромінювання, яке діє саме в місці ураження, що приводить до надійного "склеювання" вени. Метод ЕВЛК дозволяє уникнути травматизації нервових закінчень і лімфатичних судин, що знаходяться поруч з варикозною веною. Чутливість шкіри після процедури не втрачається.

Мініфлебектомія

Подібного роду операції вперше став робити швейцарський лікар-дерматолог Роберт Мюллер. Він запропонував техніку проколів, що не залишають після операції потворних рубців.

Мініфлебектомія - це малотравматичная операція на вені, яка виконується за допомогою мікронадреза або проколу. Під час цієї процедури уражена вена спеціальним гачком виводиться назовні, перетинається і видаляється. Операція по мініфлебектомії має ряд незаперечних переваг:                                             

  • мініфлебектомія малоінвазивна, її проводять під місцевим наркозом;
  • варикозні вени під час мініфлебектомії оперуються за допомогою голки або спеціальних гачків, тому залишаються невеликі проколи, які повністю гояться через 3 місяці;
  • замість швів після маніпуляції накладаються смужки пластиру, тому на оперованої кінцівки не залишається рубців;
  • після мініфлебектомії не потрібно довгий період відновлення;
  • після 2-3 годин після операції пацієнт може відправитися додому;
  • через 3-5 днів людина може повернутися до роботи. 

 

Склеротерапія

Склеротерапія - це одна із найпоширеніших і найбільш ефективних безопераційних методик лікування варикозу великих і дрібних вен, а також судинних «зірочок» на ногах (телеангіектазій). Після введення спеціального лікарського препарату - склерозанта, хвора вена "склеюється" і з часом розсмоктується. При ретельному дотриманні техніки і необхідних умов, процедура дає відмінний результат і хороший косметичний ефект. Склеротерапія вважається безпечною.
В клініці проф. Загурського для проведення склеротерапії використовується препарат Склеровейн (Швейцарія), голки 30-32 G (Англія, Франція) та спеціальні мікрокатетери (Німеччина). Гранично допустима добова доза склерозонта - обмежена і визначається індивідуально для кожного паціента. Для лікування варикозу може знадобитись 1-5 сеансів склеротерапії (в середньому 2-3) - це залежить від поширення захворення і діаметру уражених судин.
У нас під час процедури склеротерапії використовується спеціальний пристрій-трансілюмінатор для підсвічення TRANSivein II (INTERmedic, Іспанія), якому немає аналогів в Україні. Ця передова технологія дозволяє визначити джерело судинної сітки. Вчасне "закриття" ретикулярної центральної вени дозволяє позбутися судинної сітки без косметичних недоліків і досягти стійкого усунення патології.

ціни