людям з порушенням зору

Лазерна корекція зору

Обравши лазерну корекцію зору у нас, Ви назавжди забудете про окуляри, позбудетесь короткозорості, далекозорості чи астигматизму! Розробку компанії Alcon (США) WaveLight EX500 - визнано найшвидшим лазером у світі. Прилад дозволяє досягти найкращих результатів навіть при складних порушеннях рефракції.

П’ять причин для лазерної корекції

Дивіться на світ по-новому!

01
 •  А мені можна?

Для того, щоб дізнатися, чи підходить Вам лазерна корекція, спершу необхідно пройти спеціалізовану діагностику за пакетом послуг «Рефракційний».

Лікар-офтальмолог розповість Вам про різновиди технологій лазерної корекції, їх переваги.

Якщо Ви носите контактні лінзи, слід відмовитись від їх використання на сім днів включно з днем обстеження.

 Ви зможете отримати відповіді на запитання про очікувані результати, можливі ризики та ускладнення.

Лазерна корекція не виконується у періоди вагітності та лактації.

Деяким пацієнтам є потреба лазерної коагуляції сітківки перед лазерною корекцією зору. Варто знати, що між цією процедурою та проведенням лазерної корекції зору повинно пройти не менше двох тижнів.

Готуючись до корекції, не потрібно здавати будь-які лабораторні аналізи.

Однак важливо, щоб у день запланованого втручання у пацієнта не було вірусної інфекції, підвищеної температури тіла, герпетичного висипання чи загострення хронічних захворювань.

 • День лазерної корекції:

За день до проведення лазерної корекції Вам зателефонує адміністратор медичного центру і запросить на визначений час. З Вами може бути присутня cупроводжуюча особа.

У день лазерної корекції зору:

 •  не одягайте контактні лінзи;
 •  споживайте їжу і воду, як звичайно;
 •  оберіть одяг, в якому Вам комфортно і зручно;
 •  не наносьте косметику на обличчя, в тому числі парфуми та лосьйони;
 •  при сонячній погоді рекомендуємо взяти сонцезахисні окуляри.

 Середня тривалість корекції складає 1.4 секунди на діоптрію. Лазерна установка проводить максимально персоналізовану лазерну корекцію, враховуючи усі індивідуальні параметри. Реабілітаційний період зводиться до мінімуму та в рази зростає рівень безпеки. 

 • А як після лазерної корекції?

Вам обов’язково необхідно прийти на контрольний огляд у медичний центр, попередньо узгодивши час із адміністратором, наступного дня, а також через 7-14 днів та через один-два місяці після проведення процедури або частіше, у разі необхідності.

Ці огляди для Вас безкоштовні!

Протягом першого тижня після корекції діятимуть незначні обмеження на тривалу роботу за комп’ютером та важку фізичну працю. Якщо Ви працюєте і Вам потрібен листок непрацездатності, його можна оформити у лікаря-офтальмолога за місцем проживання на основі виписки медичного центру. Для Вашої зручності з’ясуйте це питання напередодні.

Надалі рекомендовані профілактичні огляди кожних один-два роки, оскільки проведення процедури лазерної корекції не впливає на настання фізіологічних змін та не виключає наявність офтальмологічних захворювань, що можуть стати причиною погіршення зору.

Після завершення процедури лазерної корекції:

 •  протягом години Вас ще раз огляне лікар-офтальмолог;
 •  Ви отримаєте пам’ятку пацієнта, в якій вказані рекомендовані обмеження та режим застосування ліків на період відновлення;
 • отримавши вичерпну інформацію, Ви зможете повернутися додому.
ціни