людям з порушенням зору

Разом до перемоги

Сотні пакунків із гуманітарною допомогою відправили в Україну офтальмологічні Центри мережі професора Загурського, що діють у 7 містах Польщі.

Польські брати та сестри стали із українським народом пліч-о-пліч у найскрутніші часи.

 З перших днів війни, наші колеги, зорганізували штаби допомоги, об‘єднали небайдужих у волонтерський рух, створили пункти прийому допомоги.

Сотні пакунків із гуманітарною допомогою відправили в Україну і офтальмологічні Центри мережі професора Загурського, що діють у 7 містах Польщі.

Медикаменти, вироби медичного призначення, продукти харчування, одяг та багато інших потрібних речей було доставлено у різні міста Центральної та Східної Украіїни. Сьогодні, напередодні найбільшого християнського свята - Воскресіння Христового, гуманітарний вантаж прибув і до нас.

Дорогі наші друзі, колеги, люди з великим серцем та доброю душею, щиро дякуємо за сприяння та допомогу. Це невимовна підтримка для нас усіх, що додає сил, наснаги та впевненості у щоденній боротьбі.

У ці святкові дні зичимо усім миру, здоров‘я, непохитної віри та Божої ласки.

Працюємо далі!

Разом наближаємо перемогу!

Вимірюємо внутрішньоочний тиск новітнім способом

Новітній тонометр iCare (Фінляндія).

З Великоднем!

Графік роботи центру на період свят змінено.

Вітаємо у команді

У дружню команду лікарів Центру хірургії ока професора Загурського доєднався ще один лікар-офтальмолог - Олександр Іванович Ткаченко, який прибув до н...