людям з порушенням зору

Міжнародне стажування

Найбільша світова мережа офтальмологічних центрів - “Dünyagöz” приймає лікарів-офтальмологів Центру хірургії ока професора Загурського із Луцька.

 

 

 

 

Команда лікарів-офтальмологів Центру хірургії ока професора Загурського пройшла спеціалізоване стажування у найбільшій світовій мережі офтальмологічних центрів - “Dünyagöz” (Туреччина, Стамбул).

 

 

 

Нині, кількість медичних центрів цієї мережі, розташованих на території Туреччини, а також за кордоном зросла до 23. Всі госпіталі акредитовані об’єднаною Міжнародною комісієюї JCI (Joint Commission International), що підтверджує відповідність Dünyagöz загальновизнаним світовим стандартам медицини.

 

За час стажування наші лікарі-офтальмологи мали можливість ознайомитися із оснащенням діагностичних відділень, операційною, поспілкувалися із закордонними колегами, обмінялися досвідом  та тактикою хірургічного лікування у складних клінічних випадках.

 

 Це безцінний досвід  для лікарів-офтальмологів та важливий етап у професійному  зростанні.

 

 

А вже згодом, у нашому медичному Центрі – «Центр хірургії ока професора Загурського», нові послуги  та методики для лікування  та корекції зору.

 

Професійно зростаємо для Вас!

З Днем прапора та 30 річницею Незалежності України!

23 та 24 серпня Центр хірургії ока професора Загурського вихідний. Чекаємо Вас з 25 серпня.  Будні з 9.00 до 19.00 Субота з 9.00 - 18.00...

Увага! Ремонт

До уваги відвідувачів Центру хірургії ока професора Загурського! У період з 28 червня по 3 липня 2021р. у медичному Центрі буде тривати ремонт....

Новітня технологія. Тонометр iCare ic200

Іcare CLINIC – це революція у лікуванні глаукоми та новий рівень аналізу внутрішньоочного тиску у клінічній практиці лікаря....