людям з порушенням зору

Безпека в операційній - це важливо!

Ми стерилізуємо інструменти перед кожною операцією. У нас Ви будете впевнені у власній безпеці.

У хірургічному відділенні використовуємо багато одноразових витратних матеріалів, зокрема, одноразові хірургічні ножі, системи для імплантації штучних кришталиків, покриття, шприци, одяг та ін. Однак, є чимало багаторазових інструментів, що потребують дбайливого догляду та  якісної стерилізації. Безпека пацієнтів - це найважливіший пріоритет медичного центру. 

  • Перший етап - це дезінфекція та передстерилізаційна обробка з використанням ультразвукової ванни для очистки високого ступеню від білкових відкладень і токсичних речовин. Кисневмісні засоби, які ми застосовуємо мають виражені бактерицидні, віруліцидні, фунгіцидні та спороцидні властивості
  • Далі - ополіскування інструментів від дезінфікуючих розчинів після ультразвукової ванни та висушування.
  • Наступний - викладання в герметичну касету парового стерилізатора. Саме там, під дією гарячої пари остаточно знищуються будь-які бактерії включаючи  збудників внутрішньолікарняних інфекцій, мікобактерій туберкульзу, мультирезистентного   стафілококу(MRSA),   ентерогеморагічну   кишкову паличку  (Escherichiacoli), синьогнойну паличку  (Pseudomonasаeruginosa), сальмонели та інші антибіотикорезистентні бактерії; вірусні  гепатити  (В,С),  вірус  СНІД  (ВІЛ),  адено-, поліома-, поліо-, норо-, рота-, ентеро-; віруси герпесу, віруси  грипу,  в тому числі «пташиного  грипу»  А(H5N1),  «свинячого  грипу» A(H1N1) тощо; Знищуються збудники грибкових інфекцій (кандидозів, дерматомікозів, трихофітій). 
  • Увесь процес контролюється смужкою-індикатором якості парової стерилізації. Після завершення циклу індикатор незворотньо змінює колір, що свідчить про якість стерилізації та безпеку. Смужка одноразова і не може використовуватись двічі. 
  • Інструменти стерилізуються під тиском повітря 2,4 атм. Максимальна температура - 136 градусів.
  • Під час стерилізації в герметичній касеті підтримується температура на рівні 134 °С впродовж 3.5 хвилин.

Новинки обладнання. Налобний офтальмоскоп.

Прагнемо аби діагностика зору була точною, швидкою, комфортною, досконалою та відповідала сучасним запитам пацієнтів.

З турботою про Ваш комфорт!

Поки очікуєте початок свого візиту скуштуйте запашне американо чи капучино. Бажаєте більше молока, тоді для Вас легендарне лате.

Графік роботи Центру у святковий період

До уваги відвідувачів святковий графік роботи Центру хірургії ока професора Загурського.