людям з порушенням зору

Розумні контактні лінзи

Корейські дослідники у галузі медицини розробили розумні контактні лінзи, що можуть визначити рівень глюкози в крові, одночасно коригуючи зір.

Вчені Національного інституту науки та техніки Ульсану (Республіка Корея), розробили перший прототип смарт-лінзи для вимірювання цукру в організмі  людини без забору крові. Прототип цієї технології нині пройшов тестування на тваринах.

Сама лінза виготовлена з прозорого, гнучкого матеріалу. Всередині неї вмонтовано електронну систему: невеликий світлодіод і датчик глюкози. Якщо рівень глюкози піднімається вище норми, світлодіодний індикатор починає безперервно мерехтіти.

Нині існують 2 основні достовірні методики вимірювання глюкози і обидві пов’язані із забором крові, що викликає дискомфорт та страх у пацієнта.  Відтак, розробники новинок офтальмології десятиліттями шукають більш гуманні методи вимірювання цукру в крові, без використання голки.

 Контактні лінзи такого типу стали б знахідкою для пацієнтів з цукровим діабетом.

Чому катаракта позбавляє повноцінного життя?

Погіршення зору при катаракті – це не лише медична проблема, але й питання соціального характеру. Разом зі зниженням зору змінюється якість життя паці...

Задля Вашої безпеки

Аби Ви почувалися в повній безпеці, ми постійно впроваджуємо додаткові заходи та застосовуємо новітні пристрої.⠀...

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на комплексну та VIP діагностику зору у Центрі хірургії ока професора Загурського уже в продажу!...