людям з порушенням зору

Перший у світі музей офтальмології

Відтепер, поціновувачі музеїв, туристи та усі, хто цікавиться медициною, інноваціями та, зокрема, офтальмологією, матимуть нагоду відвідати унікальний музей зору.

 Американська Академія офтальмології виділила 8,5 мільйонів доларів на продовження будівництва та облаштування першого в світі громадського музею офтальмології. Наразі будівництво триває у повному розпалі. Експонати розмістять у чотирьох галереях новозбудованого Центру у Сан-Франциско (США). Завершення будівництва та відкриття об’єкту планується на першу половину 2020 року.

 Головні натхненники та меценати музею - доктори медицини Стенлі М. Трульсен та Майкл Ф. Мормор, (Stanley M. Truhlsen, MD, and Michael F. Marmor, MD). Відтак, музей отримає назву у їх честь: Музей очей Трульсена-Мармора (Truhlsen-Marmor Museum of the Eye). До реалізації ідеї долучилися провідні офтальмологи та спонсори, серед яких Johnson & Johnson Vision, Alcon, Carl Zeiss Meditec та Glaukos Corp. Загальну вартість об’єкту оцінюють у 12 мільйонів доларів.

  

До слова, для відвідувачів - це буде безкоштовний музей! За попередніми оцінками організаторів, уже першого року діяльності він зможе прийняти понад 30 000 відвідувачів з різних країн світу.

Серед унікальних експонатів - інтерактивні екрани та виставки, давні і сучасні інструменти, книги, шоломи віртуальної реальності, новітні технології присвячені зору та здоров'ю очей, прориви в діагностиці та лікуванні, найновіші інновації.

Усього – понад 38 000 унікальних офтальмологічних артефактів з уже існуючої колекції Фонду Академії, що накопилися за 30 років, але можливості їх огляду для пересічного глядача були обмежені.

 

 

Виведення цієї великої колекції на загал стане унікальним громадським та освітнім центром, який ознайомить світ із наукою про зір, допоможе людям зрозуміти власне здоров'я очей та те, що офтальмологи роблять для захисту зору, надихаючи наступне покоління очних лікарів та офтальмохірургів.

У цьому середовищі гості відчують, як наука та професія офтальмолога впливають на повсякденне життя, побачать еволюцію догляду за очима впродовж століть, розвинуть інтерес до вивчення медицини.

Робота в умовах карантину

Шановні пацієнти! Повідомляємо про зміни у розкладі роботи Центру хірургії ока професора Загурського в умовах карантину.

Ми в Американській спільноті офтальмологів

Головний лікар Центру хірургії ока професора Загурського Тетяна Єремеєва, офіційний член Американської академії офтальмології (ААО) American Academy o...

День Святого Миколая

У День Святого Миколая діти знаходять подарунки не тільки під подушками чи у чобітках!⠀ Іноді Чудотворець залишає гостинці через своїх помічників.⠀...