людям з порушенням зору

З традиціями життя яскравіше!

Приємні миті робочих буднів! Послугами медичного центру скористалася ще одна тисяча пацієнтів!

Щодня Центр хірургії ока професора Загурського відвідує близько сотні пацієнтів, мешканців різних міст та сіл Волинської, Рівненської, Тернопільської, Львівської, Хмельницької областей, іноземні гості (Польща, США, Італія, Німеччина). Послугами діагностики та лікування зору уже скористалося 42 000 пацієнтів, які  готові рекомендувати заклад своїм близьким та знайомим!  

Традиційно, колектив центру відзначає ювілейного пацієнта і надає знижку на комплексну діагностику зору.

Цього разу вітали лучанку, Катерину Андріївну Кікту. Жінка веде здоровий спосіб життя, стежить за своїм здоров'ям і не забуває про профілактичні огляди. Під час повної діагностики зору, Катерина Андріївна,  отримала відповіді на запитання, які її непокоїли, а також індивідуальні рекомендації від лікаря-офтальмолога вищої категорії - Олени Валентинівни Коноваленко.

Колектив клініки дякує усім пацієнтам за довіру! Ми робимо все можливе аби  перебування у нас було максимально комфортним і кожен отримав якісні та доступні медичні послуги.

Усім гарного зору! 

Чому катаракта позбавляє повноцінного життя?

Погіршення зору при катаракті – це не лише медична проблема, але й питання соціального характеру. Разом зі зниженням зору змінюється якість життя паці...

Задля Вашої безпеки

Аби Ви почувалися в повній безпеці, ми постійно впроваджуємо додаткові заходи та застосовуємо новітні пристрої.⠀...

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати на комплексну та VIP діагностику зору у Центрі хірургії ока професора Загурського уже в продажу!...