людям з порушенням зору

Літо з контактними лінзами

Коли пляжний сезон у розпалі, перед користувачами контактних лінз все частіше виникає запитання: як бути? Чи можна купатися в лінзах у відкритих водоймах.

Ствердної відповіді немає. Все залежить від реакції очей кожної людини на воду. Та головна небезпека – наявність у воді різних бактерій і патогенних мікроорганізмів, які можуть призвести до розвитку інфекційних захворювань рогівки ока, особливо небезпечного кератиту.

Якщо ж Ви не можете замінити лінзи окулярами і прийняли рішення купатися в них, варто дотримуватися таких порад:

  • Для відпустки найкращий варіант – щоденні контактні лінзи. Їх не потрібно очищати. Щоразу після купання ви можете одягти нову пару.
  • М'які контактні лінзи інтенсивно поглинають в себе воду і різні хімічні речовини. Солона вода пошкождує силікон-гідрогелеві лінзи і зменшує їх термін носіння, тому варто подбати про запасну пару лінз.
  • Використовуйте якісні сонцезахисні окуляри що захищають очі від шкідливих УФ променів та маску купаючись в лінзах.
  • Беріть із собою достатню кількість розчину для дезінфекції та зберігання МКЛ. Обробляйте ним лінзи після кожного купання.
  • Не залишайте контейнер для лінз під прямими сонячними променями та бережіть від дітей.
  • Не спіть в лінзах. Обов’язково знімайте їх на період сну.
  • Будьте обережні із засобами для засмаги щоб не зіпсувати лінзи.
  • При дискомфорті користуйтесь краплями для зволоження, а за потреби зверніться до лікаря.

Нехай Ваше особливе літо подарує тільки приємні емоції і гарний настрій. А наші лікарі-офтальмологи завжди готові професійно підібрати Вам потрібну корекцію зору аби ви бачили на всі 100%.

В Міжнародний День офтальмології - подарунки!

Розіграш подарункових сертифікатів до Міднародного дня офтальмології.

Ваша безпека в період поширення Covid 19

Центр хірургії ока професора Загурського продовжує надавати ефективне та безпечне лікування навіть під час карантину, тому хочемо розповісти Вам, як...

Оновлений Call-центр

Карантинний період – це можливість вдосконалити робочий процес, впровадити інновації, покращити якість обслуговування та надання медичної допомоги.⠀...