людям з порушенням зору

Де ваші бахіли?

Хто хоча б раз заходив у лікарню неодмінно зустрічався із жіночкою, яка обов’язково вигукувала – «Де Ваші бахіли?»)) Нас переконують, що використання бахіл - це захист від мікроорганізмів, однак він мізерний. А сучасні дослідження, взагалі не підтверджують ефективності такого методу. 

Ініціатива щодо одягання бахіл на кожного, хто переступає поріг лікарні, зазвичай, йде від медзакладу. І має за мету зменшити роботу молодшого медичного персоналу, а подекуди й збагатитися за рахунок гаманця пацієнта.

У більшості випадків, бахіли не безкоштовні - їх пропонують придбати в найближчій аптеці чи подбати про це заздалегідь. Разом з тим, у жодних нормативних документах нашої держави немає вимог, які зобов’язують пацієнтів та відвідувачів носити бахіли в усіх приміщеннях лікарень.

Міжнародна медична практика також заперечує використання бахіл у медичних закладах навіть у реанімації чи інших відділеннях із важкими хворими.

У Центрі хірургії ока професора Загурського бахіли не використовують! Прибирання відбувається зі спеціальними дезрозчинами, вентиляційна система забезпечує рух повітря, яке проходить абсолютну очистку від бактерій через систему спеціальних фільтрів. Натомість у всіх прімищеннях клініки, також коридорах та холі є диспенсери для відвідувачів для гігієнічної обробки рук. Усе це в комплексі відіграє велике значення у боротьбі з поширенням та розповсюдженням інфекцій.

Крім того, величезна кількість викинутих одноразових бахіл забруднює планету. А псування екології має набагато гірші наслідки для здоров’я людей, аніж сліди від взуття на підлозі.

#клініказагурського

#бахілиуминулому

Прорив у лікуванні рогівки

Першій людині у світі здійснили трансплантацію рогівки, вирощеної з перепрограмованих стовбурових клітин (iPS)....

З традиціями життя яскравіше!

Приємні миті робочих буднів! Послугами медичного центру скористалася ще одна тисяча пацієнтів!...

Вітання з Міжнародним днем офтальмології

Нині все ще існує багато міфів та різних порад щодо зору, його порушення та лікування. Сьогодні, у Всесвітній день офтальмології, головний лікар ц...