людям з порушенням зору

Ми в Американській спільноті офтальмологів

Головний лікар Центру хірургії ока професора Загурського Тетяна Єремеєва, офіційний член Американської академії офтальмології (ААО) American Academy of Ophthalmology.

З радістю повідомляємо Вас, що Ваш статус Міжнародного Члена Американської академії офтальмології було підтверджено на ААО 2019 у Сан Дієго.

Діяльність академії присвячена наданню нашим членам видатної клінічної освіти. Навчаємо публічного, професійного та практичного управління ресурсами, репрезентуємо на місцевому, національному та міжнародному рівні.

Через лідерство, навчання та мережеве співробітництво ми, підтримуємо Вас у наданні медичної допомоги найвищої якості для Ваших пацієнтів.

Від імені опікунської ради академії та наших членів хочу висловити щиру вдячність за вашу підтримку.

American Academy of Ophthalmology (Американська академія офтальмології(ААО) - найбільше в світі об'єднання лікарів-офтальмологів, що налічує понад  32 000 членів, серед яких велике число іноземних. Це професійне медичне об'єднання офтальмологів.

Штаб-квартира знаходиться в Сан-Франциско (Каліфорнія).

Щороку для членів спільноти у США проходить безліч заходів. Наймасштабніший - міжнародний офтальмологічний форум.

Оновлений Call-центр

Карантинний період – це можливість вдосконалити робочий процес, впровадити інновації, покращити якість обслуговування та надання медичної допомоги.⠀...

Зі святом медичного працівника!

Приємні миті Вашої уваги... Цінуємо кожного

Лазерне лікування глаукоми

У лікуванні пацієнтів з глаукомою використовуємо найсучасніші технології. Цей метод набирає все більшої популярності в усьому світі. Крім того, рекоме...