людям з порушенням зору

40 000 пацієнтів!

40 000 пацієнтів! 40 000 відгуків! 40 000 медичних історій!

Ігор Якович Мітряхін із міста Вараш Рівненської області, став ювілейним пацієнтом медичного центру. У свої 72 – він не тільки уважний батько, дбайливий чоловік, турботливий дідусь, а й педагог, активний громадянин, який розвіює міф, що читати - це шкода для зору. Пише поезію та вірить, що книга завжди знайде своїх поціновувачів і серед молодого покоління. Їдучи до обласного центру прихопив із собою власну збірку, співавтором якої є дружина Ігора Яковича – Надія. З його слів надія завжди супроводжує його по житті.

Не випадково ім’я лікаря-офтальмолога клініки, яка і обстежувала пацієнта - Надія Володимирівна Бачинська. В обмін на подарунки для ювілейного пацієнта від адміністрації закладу Ігор Якович презентував колективу свій літературний збірник. Дякуємо усім нашим пацієнтам за їхню щирість та відвертість. Вашими історіями надихаємось, до Ваших відгуків прислухаємось, а недуг зору допомагаємо позбутися. Радіємо разом, коли Ви бачите цей світ у деталях та яскравих кольорах.

Лазерне лікування глаукоми

У лікуванні пацієнтів з глаукомою використовуємо найсучасніші технології. Цей метод набирає все більшої популярності в усьому світі. Крім того, рекоме...

Розумні контактні лінзи

Корейські дослідники у галузі медицини розробили розумні контактні лінзи, що можуть визначити рівень глюкози в крові, одночасно коригуючи зір.

Світлого Христового Воскресіння! Графік роботи Центру на Великодні свята

Колектив Центру хірургії ока професора Загурського щиро вітає усіх з Великоднем!...