людям з порушенням зору

10 років досвіду!

Центр хірургії ока професора Загурського, що у Луцьку відзначив 10 років діяльності в Україні!

Саме у цих стінах вперше на Волині почали проводити складні вітреоретинальні операції на задньому відрізку ока (сітківці) амбулаторно: без стаціонару і загального знеболення. Пацієнти того ж дня повертаються додому.

Тут успішно застосовують сучасну амбулаторну хірургію катаракти з імплантацією складних мультифокальних кришталиків, що дають можливість пацієнтові бачити і читати без окулярів!

Це перший заклад, який започаткував і впровадив на Волині трансплантацію рогівки та інноваційні, реконструктивні методики в хірургії переднього і заднього відрізків ока.

Ще від початку своєї діяльності тут активно освоїли та впровадили інноваційні технології: електронні медичні  історії пацієнтів, IP- телефонію, особистий кабінет пацієнта. А нещодавно Центр доучився до електронної системи охорони здоров’я eHealth.

 У центрі хірургії ока професора Загурського зібрані кращі дипломовані фахівці офтальмологічної галузі, які пройшли хірургічну практику в провідних світових офтальмологічних центрах (Польща, Індія, США, Іспанія), що підтверджено міжнародними сертифікатами.

Центр оснащений новітніми надпотужними офтальмоустановками та устаткуванням останнього покоління провідних виробників оптичного ринку Zeiss(Німеччина), Alcon (США), Bausch&Lomb (США), Huvitz (Корея), Haag-Streit (Швейцарія).

У рамках свого візиту до Луцька, професор, засновник мережі польсько-українських офтальмологічних клінік - Збігнєв Загурський, разом із лікарями медичного закладу провели консиліум щодо ведення та тактики лікування окремих пацієнтів.

Нині, Центр хірургії ока професора Загурського - це потужний заклад, де не лише проводять спеціалізовані діагностичні обстеження дітей та дорослих, а й виконують усі види оперативних втручань на передньому та задньому відрізках ока.

За 10 років діяльності у уцькому Центрі хірургії ока професора Загурського професійну офтальмологічну допомогу отримали понад 45 000 людей, мешканців України та світу.

 

День Святого Миколая

У День Святого Миколая діти знаходять подарунки не тільки під подушками чи у чобітках!⠀ Іноді Чудотворець залишає гостинці через своїх помічників.⠀...

Професор Збігнєв Загурський консультує волинян!

Засновник мережі польсько-українських клінік, професор Збігнєв Загурський провів консультації волинян.

Прорив у лікуванні рогівки

Першій людині у світі здійснили трансплантацію рогівки, вирощеної з перепрограмованих стовбурових клітин (iPS)....