людям з порушенням зору

II Міжнародна медична студія

Днями у Центрі хірургії ока проф. Загурського відбувся навчально-інформаційний захід - «II Міжнародна медична студія», що зібрав у стінах клініки лікарів-офтальмологів і судинних хірургів Волинської і Рівненської областей.

Лікарі Центру хірургії ока представили цікаві відеопрезентації. Головний лікар клініки Тетяна Вікторівна Єремеєва виступила із доповіддю на тему: «Амбулаторна вітреоретинальна хірургія. Сучасний погляд. Клінічні випадки». Присутні лікарі ознайомились із новітніми можливостями амбулаторної  вітректомії за технологією 25 Ga та 27 Ga. Презентація була насичена відеофрагментами унікальних операцій. Найцікавішим, гості заходу, відмітили відео операції з імплантації іридокришталикової діафрагми.

Лікар-офтальмолог – Ірина Ясарівна Кулієва виступила з доповіддю на тему: «Передпологова діагностика. Клінічні випадки». У якій своїм практичним досвідом на прикладі клінічних випадків довела - вчасне проведення якісного спеціалізованого обстеження знижує ризик виникнення ускладнень з боку очей під час вагітності та пологів; проведення адекватного профілактичного лікування дозволяє зберегти зір матері без шкоди для дитини.

Відеопрезентацію на тему: «Можливості ОКТ (оптично-когерентної томографії) та статичної периметрії Humphrey у діагностиці та моніторингу глаукоми» представила – Олена Валентинівна Коноваленко.  Лікар-офтальмолог на прикладі клінічних випадків ще раз підтвердила доведену світовими стандартами необхідність постійного моніторингу глаукомного процесу у пацієнтів із глаукомою, а саме проведення статичної комп’ютерної периметрії та оптично-когерентної томографії.

Лікарі-флебологи клініки – Роман Біднюк і Сергій Пісачук  представили результати своєї роботи у відеопрезентації на тему: «Сучасні можливості хірургічного лікування варикозу. ЕВЛК. Клінічні випадки. Результати». Відвідувачі заходу переконались у відмінних результатах лікування варикозної хвороби методом ендовенозної лазерної коагуляції (ЕВЛК) підтвердженням яких стали представлені клінічні випадки до та після операції. 

Родзинкою заходу став майтер-клас - «Тонометрія Goldman, Pascal».  Про методи вимірювання внутрішньоочного тиску та їх порівняльну характиристику розповіла  лікар-офтальмолог Центру - Надія Володимирівна Бачинська. Бажаючі мали нагоду спробувати на собі вимірювання внутрішньоочного тиску ВОТ.

Учасники заходу дізнались про новітні можливості оперативних втручань, які здійснюються у межах Центру хірургії ока професора Загурського, ознайомились із роботою сучасного обладнання, залишили відгуки і пропозиції. Подібний захід – це тільки старт у нових починаннях колективу Центру хірургії ока професора Загурського. Просвітницький і навчальний напрямки надалі залишаються одними із пріоритетів закладу. На наступних заняттях «Міжнародної медичної студії» лікарі матимуть нагоду поспілкуватися із закордонними колегами, почути лекції провідних європейських професорів: Збігнєва Загурського, Ференца Куна та інших. 

Запрошуємо активних до співпраці лікарів, тих що бажають «йти в ногу з часом» та прагнуть вдосконалення, на майбутні інформаційні заходи у Центрі хірургії ока проф. Загурського!

Для участі, відправляйте ваші заявки з контактними даними на електронну пошту клініки:
zagorskij.lutsk@gmail.com, або записуйтесь за тел. (0332)770088.

VI Міжнародна медична студія

Шоста Міжнародна медична студія для лікарів, яку котрий рік поспіль організовує Центр хірургії ока професора Загурського, в черговий раз зібрала у сво...

V Міжнародна медична студія

V Міжнародна медична студія, яку вкотре організував і провів Центр хірургії ока професора Загурського, зібрала понад 30 лікарів-офтальмологів Волинськ...

IV Міжнародна медична студія

"Міжнародна медична студія" для лікарів-офтальмологів, яку організовує Центр хірургії ока професора Загурського вже четвертий рік поспіль, набула неаб...