Why buy Replica Watches?Say someone wants to go with two real estate businesses but can’t decide which one to with. So they look up bothswiss watches businesses’ Facebook pages only to see that one has 15,000 likes and one has 440 likes. They would rather go with one that has 15,000 likes because it is more credible and looks more professional.Shopping Watches Replica Replica Watches to Touch Men’s Heart Swiss replica watches are recognized to become top rated jewelry within the watches replica handbags industry.
Хірургічне відділення

Луцьк, просп. П. Грушевського, 1

(0332) 77 00 88

+38 (096) 077 00 88

TUV

Відділення

Хірургічне відділення

Хірургічне  відділення – це «серце» клініки.

Тут здійснюються оперативні втручання будь-якого рівня складності: від найпростіших маніпуляцій до високоточних операцій на задньому відрізку ока. На базі нашої операційної  провідні офтальмохірурги вперше в Україні започаткували амбулаторну вітреоретинальну хірургію за технологією мікророзрізів – 25 і 27G. Усі втручання відбуваються амбулаторно і хворі того ж дня повертаються додому.


(Амбулаторна хірургія – це операція одного дня).

Ми створили єдину приватну операційну, що відповідає санітарно-епідеміологічним вимогам Євросоюзу. Стіни вкриті безшовним матеріалом «Corian», що забезпечує антисептичний і антибактеріальний захист.


Не можна недооцінювати й систему триступеневої очистки повітря із бактерицидними фільтрами надтонкого очищення, адже саме від стерильності і чистоти операційної, одноразових матеріалів і інструментів, які використовуються в ході операції, залежить наявність або відсутність післяопераційних ускладнень і період реабілітації вцілому.


Все це разом зі знаннями і професійними навиками лікарів дає можливість досягати позитивних результатів у лікуванні. Практичний досвід офтальмохірургів клініки – понад 25 000 оперативних втручань, які повернули зір не одній тисячі пацієнтів.


Операційний день в Центрі хірургії ока проф. Загурського. Як це відбувається?

 

 

 Після того, як Ви пройшли передопераційну діагностику і вирішили оперуватися саме у нас, лікар повідомить Вам про найближчий операційний день, а медичний реєстратор, за день-два до операції, запросить на визначений (бажаний) час, який включає і передопераційну підготовку. То ж потреби приїздити раніше немає. Пацієнти разом із супроводжуючими збираються в холі клініки, лишають верхній одяг у гардеробі, реєструються у медичного реєстратора і чекають запрошення в операційний блок.

 

 

В операційному блоці молодша медична сестра видає хворому одноразовий стерильний одяг, то ж ніяких речей чи змінного взуття брати із собою не потрібно. Усе необхідне Ви отримаєте на місці.

 

У чекальні медична сестра закапає Вам дезінфікуючі краплі і краплі для розширення зіниць, а також виміряє Ваш артеріальний тиск.

 

Наркозна. На цьому етапі підготовки до операції Вами буде опікуватись анестезіолог. Результати аналізів він вивчає заздалегідь, адже їх необхідно передати в клініку не пізніше, ніж за тиждень до запланованого хірургічного втручання, в зручний для Вас спосіб: факсом, електронною поштою (zagorskij.lutsk@gmail.com), особисто через медичного реєстратора клініки. У день операції анестезіолог перевірить Ваш загальний стан. Якщо Ви хворієте цукровим діабетом і отримуєте інсулін, вранці необхідно його вколоти та поснідати.

 


Коли Ваші зіниці достатньо розширені, передопераційна підготовка лишається позаду. Настав найвідповідальніший момент. Залежно від діагнозу операція може тривати від 15 хвилин до 2 годин. Усе відбувається під місцевою анестезією, постійним кардіомоніторингом, малоінвазивним ультразвуковим методом з мікророзрізом до 2 міліметрів.

 


По завершенню операції пацієнта переводять у комфортабельний післяопераційний блок. Тут, під наглядом медичного персоналу хворі годину-дві відпочивають, смакують чай із бутербродами і насолоджуються спокійною музикою. Після повторного огляду анестезіологом хворі повертаються до родичів, які з нетерпінням чекають їх у холі.


Закінчується операційний день на реєстратурі. Медичний реєстратор запише Вас на перший післяопераційний огляд, роз'яснить післяопераційні рекомендації. Для мешканців відділених районів і інших областей, у разі необхідності,  забронюють номер в одному із готелів обласного центру.


Ми робимо усе аби наші пацієнти почувалися комфортно!

Ціни хірургічного відділення

Хірургічне відділення

Запис на прийом 0332 77 00 88, +38 (096) 0 77 00 88 Запис On-line

2013 © ТОВ ЦХО
Усі права застережено

Луцьк, пр. Грушевського, 1

Телефон: +0332 770088   |   zagorskij.lutsk@gmail.com
Ліцензія МОЗ України Серія АД № 063818 від 07 вересня 2012року. ТОВ "ЦХО"